تست همراه اول

سرویس خبر
23 آبان 1393 ساعت 14:30
29 نظر

 

مایکروسافت: تمامی گوشی های ویندوزفون ۸ به ویندوزفون ۱۰ بروز خواهند شد

جی اس ام: به نظر می رسد مایکروسافت می خواهد اشتباه خود را برای سومین بار تکرار نکند. اگر به یاد داشته باشید در زمان معرفی ویندوزفون ۷ تقریبا همه از منتشر شدن این بروزرسانی برای بهترین گوشی ویندوزی آن زمان یعنی HTC HD2 مطمئن بودند اما مایکروسافت تعداد دکمه های HD2 را بهانه کرد و هیچ کدام از گوشی های ویندوزی آن زمان را به هفتمین نسل از ویندوزفون ها بروز نکرد.

جی اس ام: به نظر می رسد مایکروسافت می خواهد اشتباه خود را برای سومین بار تکرار نکند. اگر به یاد داشته باشید در زمان معرفی ویندوزفون ۷ تقریبا همه از منتشر شدن این بروزرسانی برای بهترین گوشی ویندوزی آن زمان یعنی HTC HD2 مطمئن بودند اما مایکروسافت تعداد دکمه های HD2 را بهانه کرد و هیچ کدام از گوشی های ویندوزی آن زمان را به هفتمین نسل از ویندوزفون ها بروز نکرد. مایکروسافت اما بار دیگر اشتباه مشابهی را مرتکب شد. آنها در هنگام معرفی ویندوزفون ۸ نیز، هیچ کدام از گوشی های ویندوزی که ویندوزفون ۷ بر روی آنها نصب شده بود را به ویندوزفون ۸ آپدیت نکرد و تصمیم گرفت یک سری گوشی جدید تحت برند ویندوزفون ۸ عرضه کند.

اکنون اما آنها از اشتباهات خود درس گرفته و قول بروز کردن تمامی گوشی های ویندوزفون ۸ به نسخه ۱۰ را داده اند.

 

 

البته هنوز ویندوزفون ۱۰ در دست توسعه است و اخباری از این سیستم عامل به گوش نمی رسد ولی روز گذشته حساب کاربری رسمی لومیا در توییتر، به سوال یکی از کاربران که در باره بروز شدن لومیا ۹۳۰ به ویندوزفون ۱۰ ابراز نگرانی کرده بود پاسخ داد که تمام دستگاه های ویندوزفون ۸ به ویندوزفون ۱۰ آپدیت خواهند شد. 

 

 

بنابراین حداقل برای کاربران لومیا نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت. در زمان معرفی ویندوزفون ۸، مایکروسافت تغییراتی که در هسته سیستم عامل ویندوزفون ۸ به وجود آورده بود را دلیل اصلی بروز نکردن دستگاه های ویندوزفون ۷ نامید اما اینبار به نظر می رسد تاریخ تکرار نخواهد شد.

   23 آبان 1393
29 نظر
4.70
  37 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری