سرویس خبر
15 آبان 1393 ساعت 19:47
41 نظر

 

آیفون نسل بعدی صفحه نمایش 3 بعدی خواهد داشت

جی اس ام: اگر چه اپل به تازگی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را معرفی کرده است و در برخی مارکت ها توانایی پاسخگویی به درخواست های خریداران را ندارد، اما گزارش هایی از نسل بعدی آیفون به گوش می رسد، بر اساس گزارش ها اپل در آیفون نسل بعدی از تکنولوژی جدیدی در صفحه نمایش استفاده خواهد کرد و شیشه های با نمایش سه بعدی را وارد آیفون خواهد کرد، این گزارش توسط یک خبرگزاری چینی به نام Economic Daily News منتشر شده است.

جی اس ام: اگر چه اپل به تازگی آیفون 6 و 6 پلاس را معرفی کرده و در برخی مارکت ها توانایی پاسخگویی به درخواست های خریداران را ندارد، اما گزارش هایی از نسل بعدی آیفون به گوش می رسد، بر اساس گزارش ها اپل در آیفون نسل بعدی از تکنولوژی جدیدی در صفحه نمایش استفاده خواهد کرد و شیشه های با نمایش سه بعدی بدون نیاز به عینک را وارد آیفون می گند، این گزارش توسط یک خبرگزاری چینی به نام Economic Daily News منتشر شده است.

 

اگر چه اپل اولین کمپانی ای نخواهد بود که از تکنولوژی صفحه نمایش های سه بعدی در گوشی های موبایل خود استفاده کرده اما هر گوشی ای که پیش از این، مجهز به صفحه نمایش سه بعدی بوده نتوانسته فراگیر شود (درست مانند آنچه برای تاچ آی دی آیفون رخ داد).

 

 

گفته می شود که اپل به سختی مشغول کار بر روی اکوسیستم سخت افزاری و نرم افزاری تولید صفحه نمایش های سه بعدی است و این خبرگزاری اعلام کرده تکنولوژی ای که در صفحه نمایش آیفون 6 به کار رفته برای تولید صفحه نمایش 3D مناسب نیست و اپل باید تکنولوژی های جدیدی را به کار گیرد.

 

مهم نیست که این خبر تا چه حد صحت داشته باشد، زیرا اپل به تازگی پتنتی را منتشر کرد که با تکنولوژی ای که در این پننت توضیح داده شده عکس های سه بعدی ای توسط صفحه نمایش تولید خواهد شد که که کاربر با چشم غیرمسلح و بدون نیاز به عینک می تواند این عکس های سه بعدی را مشاهده کند.

 

منبع: bgr  15 آبان 1393
41 نظر
3.20
  49 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری