جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
27 مهر 1393 ساعت 13:27
6 نظر

 

کیت توسعه اندروید 5 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت

– جی اس ام: چند ماه پیش که گوگل در همایش Google I/O از اندروید L رونمایی کرد نسخه بتا یا پیش نمایش آن را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندروید از همان زمان تا کنون اپ های خود را روی اندروید L تست کرده اند تا با نسخه نهایی آن هماهنگی کامل را داشته باشد. همانطور که در جریان اخبار قرار گرفتید اندروید L چهارشنبه هفته گذشته رسما عرضه شد و آپدیت آن در اختیار کمپانی های تولید کننده گوشی های اندرویدی قرار گرفت. حال امروز گوگل از عرضه نسخه نهایی کیت توسعه اندروید 5 خبر داده است.

– جی اس ام: چند ماه پیش که گوگل در همایش Google I/O از اندروید L رونمایی کرد نسخه بتا یا پیش نمایش آن را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندروید از همان زمان تا کنون اپ های خود را روی اندروید L تست کرده اند تا با نسخه نهایی آن هماهنگی کامل را داشته باشد. 
همانطور که در جریان اخبار قرار گرفتید اندروید L چهارشنبه هفته گذشته رسما عرضه شد و آپدیت آن در اختیار کمپانی های تولید کننده گوشی های اندرویدی قرار گرفت. حال امروز گوگل از عرضه نسخه نهایی کیت توسعه اندروید 5 خبر داده است. بدین ترتیب از امروز توسعه دهندگان می توانند SDK مربوط به توسعه اندروید 5 را دریافت کنند.
 
 
اندروید 5 یا اندروید آب نبات چوبی در ماه نوامبر سال جاری برای گوشی های نکسوس ۴ و ۵ و تبلت های نکسوس ۷ و ۱۰ و همچنین برای گوشی های Google Play Edition عرضه می شود. توسعه دهندگان می توانند از امروز اپلیکیشن های خود را که مخصوص اندروید 5 توسعه داده شده در گوگل پلی استور ثبت کنند. این اپ ها با تأخیر حداکثر ۲ هفته ای بررسی می شوند و در اختیار عموم قرار خواهند گرفت. 
 


  27 مهر 1393
6 نظر
4.17
  18 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری