سرویس خبر
18 مهر 1393 ساعت 15:52
27 نظر

 

HTC One M8 Eye در سکوت خبری برای فروش عرضه شد

جی اس ام: شرکت HTC در سکوت خبری نسخه‌ی بروزر شده تلفن HTC One M8 را با نام One M8 EYE برای فروش اینترنتی در چین عرضه کرده است. این تلفن تنها در بخش دوربین پشتی بروز شده و بجای استفاده از سنسور ۴ اولتراپیکسلی، این بار از یک سنسور ۱۳ مگاپیکسلی (مشابه HTC Desire Eye) استفاده کرده است.

جی اس ام: شرکت HTC در سکوت خبری نسخه‌ی بروزر شده تلفن HTC One M8 را با نام One M8 EYE برای فروش اینترنتی در چین عرضه کرده است. این تلفن تنها در بخش دوربین پشتی بروز شده و بجای استفاده از سنسور ۴ اولتراپیکسلی، این بار از یک سنسور ۱۳ مگاپیکسلی (مشابه HTC Desire Eye) استفاده کرده است. این تلفن علاوه بر استفاده از سنسور دوربین HTC Desire Eye قابلت نرم افزاری HTC Eye هم پشتیبانی می‌کند. نکته دیگری که در تصویر زیر از این تلفن به چشم می‌خورد، دو سیم کارته بودن این گوشی است. 

 

 

همواره یکی از ضعف‌های وارده به این تلفن رزولوشن عکس‌هایی است که دوربین One M8 تصویر برداری می‌کرد. اکنون با این سنسور جدید HTC One به تلفن مورد علاقه بسیاری از کاربران "چینی" تبدیل خواهد شد. متاسفانه نسخه بروز شده HTC One فقط در کشور چین و با قیمت ۶۵۲ دلار عرضه خواهد شد و به کشورهای دیگر راه پیدا نخواهد کرد و بدین ترتیب علاقه مندان محصولات این شرکت برای تجربه دوربین باکیفیت باید تا معرفی پرچمدار بعدی HTC صبر کنند.

   18 مهر 1393
27 نظر
3.84
  32 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری