تست همراه اول

سرویس خبر
14 شهریور 1393 ساعت 22:15
20 نظر

 

اپل قصد دارد iOS 8.0.1 را بلافاصله پس از iOS 8 عرضه کند

جی اس ام: گزارش‌ها حاکی از آن است که اپل در حال آماده سازی iOS 8.0.1 است تا آن را همزمان با عرضه نسخه نهایی iOS 8 برای توسعه دهندگان ارسال کند. در هفته‌ای که پیش رو داریم سرانجام پس از مدت‌ها انتظار آیفون ۶ رسما رونمایی می‌شود و با اختلاف زمانی کمی نسخه نهایی iOS 8 نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

جی اس ام: گزارش‌ها حاکی از آن است که اپل در حال آماده سازی iOS 8.0.1 است تا آن را همزمان با عرضه نسخه نهایی iOS 8 برای توسعه دهندگان ارسال کند. در هفته‌ای که پیش رو داریم سرانجام پس از مدت‌ها انتظار آیفون ۶ رسما رونمایی می‌شود و با اختلاف زمانی کمی نسخه نهایی iOS 8 نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این حرکت در زمان عرضه iOS 7 نیز اتفاق افتاده بود. در آن زمان نیز iOS 7.0.1 بلافاصله پس از عرضه iOS 7 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت و مدتی بعد به صورت عمومی عرضه شد. 

 

 

iOS 8 با توجه به تغییراتی که نسبت به نسخه‌های قبلی iOS دارد می‌تواند یکی از نسخه‌های انقلابی این سیستم عامل باشد. در نسخه ۸ آی او اس حدود ۴۰۰۰ هزار API جدید برای توسعه دهندگان عرضه شده که میزان آزادی عمل بسیاری را در برنامه نویسی آی او اس فراهم کرده است. این در نهایت باعث می‌شود پس از این شاهد اپلیکیشن‌هایی در آی او اس باشیم که دسترسی بیشتری به لایه‌های مختلف سیستم عامل و دیگر اپلیکیشن‌ها دارند.
در روز سه شنبه ۱۸ شهریور ساعت ۹:۳۰ شب به وقت ایران مراسم معرفی آیفون ۶ برگزار خواهد شد که می‌توانید گزارش زنده مراسم را از دنبال کنید.

 

صفحه ویژه وبلاگ نویسی زنده مراسم معرفی آیفون 6

   14 شهریور 1393
20 نظر
4.23
  31 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری