تست همراه اول

سرویس خبر
2 شهریور 1393 ساعت 15:54
35 نظر

 

آیفون ۶ رکورد فروش همه آیفون‌های قبلی را می‌شکند

– جی اس ام: بانک RBC Capital Markets در کانادا تخمین زده است آیفون ۶ در هفته اول فروش خود می‌تواند به رکورد ۱۰ میلیون فروش دست پیدا کند. تاکنون همه مدل‌های آیفون در هفته اول فروش رکورد آیفون قبلی را شکسته‌اند.

– جی اس ام: بانک RBC Capital Markets در کانادا تخمین زده است آیفون ۶ در هفته اول فروش خود می‌تواند به رکورد ۱۰ میلیون فروش دست پیدا کند. تاکنون همه مدل‌های آیفون در هفته اول فروش رکورد آیفون قبلی را شکسته‌اند. به عنوان مثال آیفون 5s و 5c در هفته اول ۹ میلیون نسخه فروش داشته‌اند و پیش از آن نیز آیفون ۵ در روز اول فروش خود ۵ میلیون نسخه فروش داشته است. بدین ترتیب پیش بینی می‌شود آیفون ۶ خانواده آیفون ۵ را شکست دهد و رکورد جدیدی از خود در آمار فروش  بجا بگذارد. 
همچنین در این گزارش آمده که آیفون ۶ در سه ماهه نخست خود ۷۵ میلیون نسخه فروش خواهد داشت. آیفون تاکنون پرسودترین تلفن هوشمند بازار برای تولید کننده‌اش بوده است. تلفن‌های هوشمند دیگر بازار حتی اگر فروش بیشتری نسبت به آیفون داشته‌اند، نتوانسته‌اند سود بیشتری نسبت به آیفون برای تولید کننده خود به همراه داشته باشند.
با این پیش بینی می‌توان دریافت آیفون همچنان یکی از پرفروش‌ترین و پرسودترین تلفن‌های هوشمند بازار خواهد بود و باید دید کمپانی‌های دیگر برای رقابت با آن چه تدبیری می‌اندیشند.
 
 


  2 شهریور 1393
35 نظر
2.96
  27 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری