سرویس خبر
1 شهریور 1393 ساعت 12:18
14 نظر

 

سلفی در مراسم تشییع جنازه خبرساز شد

– جی اس ام: مجموعه عکس‌های خلاقانه سلفی را در سایت‌های مختلف می‌تواند پیدا کرد. سلفی از بالای یک ارتفاع بلند، سلفی در حال سقوط، سلفی یک خلبان روی هوا، یا حتی سلفی یک قواص زیر آب؛ اما سلفی زیر تابوت را می‌توان به عنوان یک پدیده‌ی جدید در دنیای عکس‌های سلفی بشمار آورد.

– جی اس ام: مجموعه عکس‌های خلاقانه سلفی را در سایت‌های مختلف می‌توان پیدا کرد. سلفی از بالای یک ارتفاع بلند، سلفی در حال سقوط، سلفی یک خلبان روی هوا، یا حتی سلفی یک غواص زیر آب؛ اما سلفی زیر تابوت را می‌توان به عنوان یک پدیده‌ی جدید در دنیای عکس‌های سلفی بشمار آورد.
متأسفانه بامداد روز سه شنبه ۲۸ مرداد شاعر و غزلسرای معاصر خانم سیمین بهبهانی در سن ۸۷ سالگی دار فانی را وداع گفتند. مراسم تشییع و خاکسپاری ایشان روز جمعه ۳۱ مرداد در مقابل تالار وحدت تهران با حضور جمعی از چهره‌های سرشناس فرهنگ و هنر کشور انجام شد.
عکس‌های این مراسم در سایت خبرگزاری مهر منتشر شد اما از میان عکس‌ها یک عکس حاوی نکته جالبی بود. در یکی از این عکس‌ها یکی از هموطنانی که یک دست خود را زیر تابوت مرحوم بهبهانی گرفته‌اند با دست دیگر در حال گرفتن عکس سلفی از خود هستند. این عکس به سرعت سوژه شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت و واکنش‌های اغلب منفی را از سوی کاربران دربر داشت.
 
 
 
این عکس شاید بیش از هر چیز، نفوذ زیاد موبایل و تب گرفتن عکس‌های موبایلی را نشان می‌دهد. اینکه آدم‌ها حتی در سخت‌ترین لحظه‌ها هم تمایل دارند با موبایل از خود عکس بگیرند و احتمالا آن را منتشر کنند. نظر شما درباره این کار چیست؟
 

   1 شهریور 1393
14 نظر
4.32
  22 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری