تست همراه اول

سرویس خبر
1 شهریور 1393 ساعت 11:59
41 نظر

 

سامسونگ سازنده رم‌ آیفون 6 خواهد بود

جی اس ام: رابطه سامسونگ و اپل هر روز پیچیده تر می‌شود، هنوز به طور دقیق نمی‌دانیم که این دو کمپانی با هم دوست هستند یا اینکه دشمن خونی هستند.

جی اس ام: رابطه سامسونگ و اپل هر روز پیچیده تر می‌شود، هنوز به طور دقیق نمی‌دانیم که این دو کمپانی با هم دوست هستند یا اینکه دشمن خونی هستند.

اگر چه این دو کمپانی در سال‌های اخیر وقت زیادی را در دادگاه‌ها برای مغلوب کردن یکدیگر صرف کرده‌اند و رقیبی سر سخت برای به دست آوردن بیشترین سهم از بازار گوشی‌های هوشمند هستند اما در کنار تمام این‌ها سامسونگ و اپل همکار تجاری هم بودند و بسیاری از قطعات گوشی‌ها و تبلت‌های اپل را سامسونگ تولید می‌کرد. اما این دعوا باعث شده بود که اپل تا حدودی خود را از سامسونگ مستقل کند.

این روزها شایعات در مورد آیفون 6 داغ است و هر روز شاهد تصاویر و مشخصاتی هستیم که از این گوشی به بیرون درز می‌کند اما شایعه‌ای که امروز منتشر شده مربوط به سامسونگ هم می‌شود. گفته شده که اپل برای تولید یکی از قطعات آیفون 6 که رم گوشی است به سمت سامسونگ بازگشته و سفارش تولید رم‌های آیفون 6 را که احتمال قوی 1 گیگابایتی خواهند بود را به سامسونگ داده است.

این حرکت اپل به این دلیل صورت گرفته که دو کمپانی تامین کننده رم برای اپل، به علت قیمت پایینی که اپل برای رم‌ها می‌پردازد درخواست افزایش تولید رم را نپذیرفته‌اند.

حال مشخص نیست که در نهایت اپل و سامسونگ به خون هم تشنه هستند یا اینکه شاهد یک دعوای زرگری بین این دو کمپانی برای بیشتر مطرح شدن هستیم، نظر شما چیست؟

منبع: digitimes  1 شهریور 1393
41 نظر
4.20
  10 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری