تست همراه اول

سرویس خبر
14 مرداد 1393 ساعت 17:45
122 نظر

 

اسامی مناطق تحت پوشش اینترنت 3G ایرانسل در تهران

: همانطور که دیروز اعلام کردیم، طرح پایلوت (آزمایشی) اینترنت نسل سوم ایرانسل از دیروز در تهران کلید خورد تا با شروع شهریور و هفته دولت شاهد پوشش سراسری ایرانسل در سطح کشور باشیم. اما شاید برای شما این سوال پیش آید که مناطقی که در حال حاضر ایرانسل برای اجرای طرح پایلوت پیاده سازی 3G انتخاب کرده کجاست؟

: همانطور که دیروز اعلام کردیم، طرح پایلوت (آزمایشی) اینترنت نسل سوم ایرانسل از دیروز در تهران کلید خورد تا با شروع شهریور و هفته دولت شاهد پوشش سراسری اینترنت نسل سوم ایرانسل در سطح کشور باشیم. اما شاید برای شما این سوال پیش آید که مناطقی که در حال حاضر ایرانسل برای اجرای طرح پایلوت پیاده سازی 3G انتخاب کرده کجاست؟

 

 

بنابر اعلام ایرانسل و به نقل از فارس، پایلوت در چند دانشگاه معتبر و چند ساختمان دولتی اجرا خواهد شد و مشترکان می‌توانند با قرار گرفتن در این مناطق به شبکه نسل 3 ایرانسل متصل شوند.  استفاده از نسل 3 با سیم‌کارت‌های فایرانسل ممکن است و نیاز به تعویض سیم‌کارت نخواهد بود.

 
این دانشگاه‌ها عبارتند از: دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علم‌و صنعت، دانشگاه الزهرا، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه آزاد تهران جنوب،‌ دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات و دانشگاه آزاد پزشکی.
 
همچنین در ساختمان نهاد ریاست، ساختمان مجلس شورای اسلامی و ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز شبکه نسل 3 ایرانسل فعال خواهد شد.
 
اگر شما نیز از کاربران ایرانسل هستید و با نشان 3G برخورد کرده اید می توانید در بخش نظرات منطقه تحت پوشش نسل سوم ایرانسل را در نظرات اعلام کنید. 
 


  14 مرداد 1393
122 نظر
4.53
  34 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری