تست همراه اول

سرویس خبر
13 مرداد 1393 ساعت 18:10
15 نظر

 

اولین آپدیت برای ویندوز فون 8.1 از راه رسید

جی اس ام: مایکروسافت اعلام کرد نسخه بتای اولین آپدیت برای ویندوز فون 8.1 امروز در اختیار توسعه دهندگان این سیستم عامل قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب افرادی که قبلا به به عنوان توسعه دهنده ویندوز فون ثبت نام کرده بودند می‌توانند با مراجعه به Microsoft's App Studio این آپدیت را دریافت نمایند.

جی اس ام: مایکروسافت اعلام کرد نسخه بتای اولین آپدیت برای ویندوز فون 8.1 امروز در اختیار توسعه دهندگان این سیستم عامل قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب افرادی که قبلا به به عنوان توسعه دهنده ویندوز فون ثبت نام کرده بودند می‌توانند با مراجعه به Microsoft's App Studio این آپدیت را دریافت نمایند. همچنین کسانی که می‌خواهند برای اولین بار به عضویت توسعه دهندگان مایکروسافت دربیایند بایستی مبلغ ۱۹ دلار برای این منظور بپردازند و به این آپدیت دسترسی پیدا کنند.
 


مهمترین قابلیتی که در این آپدیت به ویندوز فون افزوده می‌شود امکان استفاده از فولدرهاست. پیش از این ویندوز فون به کاشی‌های زنده مجهز بود و از حالا به بعد کاربران آن می‌توانند از فولدر نیز در قسمت‌های مختلف این سیستم عامل بهره مند گردند. برای ایجاد فولدر بایستی یک کاشی را کشیده و روی کاشی دیگر انداخت. ضمن اینکه کاشی‌ها قابلیت زنده بودن خود را داخل فولدر حفظ خواهند کرد. 
همچنین امکان انتخاب دسته جمعی پیامک‌ها برای پاک کردن یا فوروارد کردن نیز قابلیت دیگریست که در این آپدیت افزوده شده است. امکان سفارشی کردن زمان snooz در آلارم و بهبودهایی در کاشی زنده Xbox Music نیز از دیگر قابلیت‌های جدید ویندوز فون 8.1 در این آپدیت خواهد بود.
خبر خوب دیگر اینکه دستیار صوتی مایکروسافت یعنی کورتانا نیز در این آپدیت برای کاربران کشورهای جدیدی از جمله انگلستان و چین به صورت بتا عرضه خواهد شد. کاربران کشورهای استرلیا، کانادا و هند نیز به نسخه آلفای کورتانا دسترسی پیدا خواهند کرد.
توسعه دهندگان می‌توانند به سادگی روی گوشی مجهز به ویندوز فون 8.1 خود این آپدیت را از طریق قسمت آپدیت سیستم عامل دریافت کنند و دیگر کاربران نیز به زودی پس از عرضه عمومی آپدیت به آن دسترسی پیدا خواهند کرد.

   13 مرداد 1393
15 نظر
4.81
  21 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری