تست همراه اول

سرویس خبر
26 تیر 1393 ساعت 22:15
29 نظر

 

آماری از ۱۰ گوشی پرفروش دنیا در ماه می ؛ آیفون 5s در صدر

: به نظر می رسد که آخرین پرچمدار سامسونگ در شکست دادن آیفون 5s موفق نبوده و در ماه می آیفون 5s همچنان پرفروش ترین گوشی جهان محسوب شده است.

: به نظر می رسد که آخرین پرچمدار سامسونگ در شکست دادن آیفون 5s موفق نبوده و در ماه می آیفون 5s همچنان پرفروش ترین گوشی جهان محسوب شده است. 

 

 

به گزارش و به نقل از Cnet، نتایج نظرسنجی موسسه Counterpoint نشان می دهد آیفون 5s در ماه می ۷ میلیون فروخته شده است و همین باعث شده تا این گوشی در صدر پرفروش ترین گوشی های دنیا قرار گیرد. اما در رده دوم رقیب این گوشی یعنی گلکسی اس ۵ قرار گرفته که موفق به فروش ۵ میلیونی شده است. برای بدست آوردن این اطلاعات موسسه Counterpoint اطلاعات فروش منابع معتبر در ۳۵ کشور را گردآوری کرده است. 

اگر چه آیفون 5s صدرنشین این لیست است اما دیگر گوشی اپل یعنی آیفون 5c حتی از پرچمداران قدیمی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۴ و گلکسی نوت ۳ فروش کمتری داشته تا همچنان یک گوشی کم فروش و شکست خورده لقب بگیرد. نکته جالب حضور کمپانی Xiaomi چین بعد از دو غول دنیا یعنی سامسونگ و اپل است که نشان می دهد حضور این کمپانی در بازار گوشی های دنیا را بیش از پیش باید جدی گرفت. این کمپانی با گوشی MI3 در رده هفتم این رده بندی قرار گرفته است. 

 

 

اما نکته دیگری که موسسه Counterpoint یادآوری کرده است، این بوده که ۴۰ درصد از گوشی های پرفروش ماه می فبلت ها بوده اند و حالا به نظر می رسد اگر آیفون ۶ با سایز یک فبلت به بازار عرضه شود، به سرعت می تواند وارد این لیست شده و در رده های بالای آن قرار گیرد.

به نظر شما با ورود آیفون ۶ و نوت ۴ چه تغییری در این لیست و در ماه های آینده رخ خواهد داد؟

منبع : Cnet

 

   26 تیر 1393
29 نظر
3.55
  53 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری