تست همراه اول

سرویس خبر
20 خرداد 1393 ساعت 09:49
20 نظر

 

گوشی بعدی لومیای مایکروسافت از امکانات Kinect برخوردار خواهد بود

گوشی‌ها لومیا 1520 و 1020 گوشی‌های خوبی بودند و طرفداران خاص خود را داشتند، اما عاقبت طرفداران ویندوزفون‌های لومیا چه خواهد بود؟

گوشی‌ها لومیا 1520 و 1020 گوشی‌های خوبی بودند و طرفداران خاص خود را داشتند، اما عاقبت طرفداران ویندوزفون‌های لومیا چه خواهد بود؟

به گزارش جی اس ام، دو منبع خبری معتبر گزارش کرده‌اند که مایکروسافت در حال اضافه کردن یک ویژگی به سخت افزار گوشی‌های لومیا است که دوربین گوشی و لمس سه بعدی را با هم ترکیب خواهد کرد (که به آن McLaren گفته می‌شود) و به این ترتیب ترکیبات حرکتی بدون لمس و بدون ضربه زدن به صفحه نمایش گوشی را برای کنترل گوشی لومیا را امکان پذیر می‌کند (درست همانند کاری که Kinect انجام می‌دهد).

گفته شده که مک لارن در ماه نوامبر در کنار معرفی چند برنامه جانبی که از لمس سه بعدی پشتیبانی می‌کنند معرفی خواهد شد.

شاید خیلی از حرکت‌های مک لارن را پیش از این در گوشی‌های دیگر مانند گوشی‌های سامسونگ دیده باشید، به طور مثال امکان شماره گرفتن با نزدیک کردن گوشی به گوش خود و قابلیت سایلنت کردن گوشی با پوشاندن گوشی با کف دست، اما مایکروسافت نشان داده که کمپانی نیست که به همین ویژگی‌های ساده قناعت کند علاوه بر اینکه تکنولوژی‌هایی را در اختیار دارد که امکان متمایز کردن گوشی‌هایش را از دیگر کمپانی‌ها فراهم خواهد کرد.

باید منتظر ارائه یک لومیای جدید از مایکروسافت باشیم تا ببینیم که این کمپانی چگونه خواهد توانست دنیای موبایل را متحول کند، نظر شما در مورد یک گوشی جدید با پشتیبانی کامل غولی مانند مایکروسافت چیست؟

منبع: engadget

   20 خرداد 1393
20 نظر
4.55
  22 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری