تست همراه اول

سرویس خبر
13 خرداد 1393 ساعت 13:42
9 نظر

 

معرفی بهترین اپلیکیشن های سال 2014 از لحاظ طراحی توسط اپل

اپل روز گذشته بهترین اپلیکیشن های مک و آی او اس از لحاظ طراحی و نوآوری را روز گذشته معرفی کرد. این جوایز در مراسم WWDC دیروز اهدا شد. در این پست به معرفی این اپلیکیشن ها می پردازیم.

اپل روز گذشته بهترین اپلیکیشن های مک و آی او اس از لحاظ طراحی و نوآوری را روز گذشته معرفی کرد. این جوایز در مراسم WWDC دیروز اهدا شد. در این پست به معرفی این اپلیکیشن ها می پردازیم.

 

 

بهترین اپلیکیشن ها در سیستم عامل iOS : 

 1. Blek : این بازی که یک بازی پازلی محسوب می شود یک طراحی مینیمال و جذاب دارد. شما باید در این بازی مهره های هم رنگ را با یک حرکت به هم متصل و از صفحه‌ی بازی محو کنید. 
  + دانلود بازی Blek
   
 2. Device6 : این بازی نیز یک بازی پازلی و تعاملی محسوب می شود. در این بازی هوش شما سنجیده می شود و شما به مانند یک کاراگاه وارد محیط بازی شده و با دنبال کردن سرنخ ها به سوالات اپلیکیشن پاسخ می دهید. 
  + دانلود بازی Device6
   
 3. Leo's Fortune : یک بازی هیجان انگیز با طراحی جذاب که در آن شما باید به کسب طلا و جمع آوری طلاها بپردازید. شما باید لئو را از مسیرهای سخت عبور داده تا بیشترین طلا را کسب کند. 
  + دانلود بازی Leo's Fortune
   
 4. Monument Valley : در این بازی شما باید پرنسس را به مقصد وی برسانید. در مسیر شما با چالش هایی مواجه می شوید که باید با هوش خود آن ها را پشت سر بگذارید و در نهایت پرنسس را به بالاترین نقطه قلعه هدایت کنید. 
  +دانلود بازی Monument Valley 
   
 5. Sky Guide : این اپلیکیشن دیگر یک بازی نیست. اگر علاقه مند به نجوم باشید این اپلیکیشن بهترین انتخاب برای شما محسوب می شود و به شما کمک می کند به خوبی صور فلکی را شناسایی کنید. تنها کافیست دوربین گوشی یا تبلت خود را به سمت آسمان گرفته تا نام صور فلکی که در حال مشاهده آن هستید بر روی صفحه تبلت یا آیفونتان ظاهر شود. 
  + دانلود اپلیکیشن Sky Guide
   
 6. Storehouse : این یک اپلیکیشن سرگرمی محسوب می شود که متن و صدا و ویدیوی دلخواه شما را ترکیب می کند و با یک قالب زیبا آن را خروجی می دهد تا بتوانید با دوستانتان به اشتراک بگذارید. چیزی شبیه به یک کتاب داستان جذاب.
  + دانلود اپلیکیشن Storehouse
   
 7. Threes! : این بازی که مدت ها جزو بازیهای برتر و پردانلود اپ استور بوده است یک بازی ریاضی جذاب است که اگر علاقه به جمع و تفریق اعداد داشته باشید با سرعت عمل خود می توانید در این بازی امتیازات بیشتری را کسب کنید. 
  + دانلود بازی Thress

 

بهترین اپلیکیشن های سیستم عامل مک : 

 1. Cinemagraph Pro : اگر به فیلمسازی علاقه مند باشید این اپلیکشین به شکل خلاقانه و جذابی شما را فیلمساز خواهد کرد و می توانید فیلم های کوتاه جذابی را تهیه کنید. داشتن افکت های جذاب و متعدد کار شما بسیار حرفه ای نشان خواهد داد. 
  + دانلود اپلیکیشن Cinemagraph Pro
   
 2. Day One : این اپلیکیشن در واقع یک اپ ژورنالیستی محسوب می شود و شما در یک تایملاین می توانید اخبار خود را تهیه و عکس و تاریخ و مکان اتفاق را به آن پیوست کنید. ثبت دقیق وقایع به همراه جزئیات کامل از ویژگی این اپلیکیشن محسوب می شود. 
  + دانلود اپلیکیشن Day One

 

اینها جوایزی بودند که در حاشیه مراسم WWDC به توسعه دهندگان اپل اهدا شد. به نظر شما کدام اپلیکیشن طراحی و ساختار جذاب تری دارد؟

 

   13 خرداد 1393
9 نظر
4.00
  16 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری