تست همراه اول

سرویس خبر
27 اسفند 1392 ساعت 00:53
25 نظر

 

راهکار جدید اپل؛ آیفون فایو سی 8 گیگ معرفی شد

در روزهای گذشته در در این باره خواندیم که پیش‌بینی‌های اپل در رابطه با فروش آیفون 5 سی محقق نشده است.اما به نظر می‌آید اپل برای حل این مشکل راهکار جدیدی را اندیشیده است. به گزارش و به نقل از منابع معتبر اروپایی، اپل قصد دارد در روزهای آینده نسخه 8 گیگابایتی آیفون را عرضه کند.این نسخه به دلیل کمتر بودن حجم حافظه داخلی از نسخه قبلی ارزان تر است.

 در روزهای گذشته در در این باره خواندیم که پیش‌بینی‌های اپل در رابطه با فروش آیفون 5 سی محقق نشده است.اما به نظر می‌آید اپل برای حل این مشکل راهکار جدیدی را اندیشیده است.

به گزارش و به نقل از منابع معتبر اروپایی، اپل قصد دارد در روزهای آینده نسخه 8 گیگابایتی آیفون را عرضه  کند.این نسخه به دلیل کمتر بودن حجم حافظه داخلی از نسخه قبلی ارزان تر است.

در حال حاضر تنها نسخه 8 گیگابایتی آیفون متعلق به آیفون 4s  است و هیچ تعجبی نیست اگر اپل فروش آن را به دلیل افت فروش آیفون 5c  متوقف کند.

اما خبر تولید iPhone 5c  هشت گیگابایتی وقتی قوت پیدا کرد که عکس‌هایی از جعبه این آی دیوایس اپل منتشر شد. این عکس‌ها که روز گذشته منتشر شده نشان می‌دهد اپل تولید آیفون 5c هشت گیگابایتی را شروع کرده است.  پیش‌بینی می شود قیمت این گوشی 8 گیگابایتی 60 یورو ارزان تر از نسخه 16 گیگابایتی باشد.

 

آیا به نظر شما این ترفند به فروش iPhone 5c  کمکی خواهد کرد یا همچنان باید آن را یک محصول شکست خورده بدانیم؟

 

منبع : Gsmarena  27 اسفند 1392
25 نظر
2.36
  44 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری