تست همراه اول

سرویس خبر
12 دی 1392 ساعت 22:20
49 نظر

 

زمان معرفی گلکسی اس 5 مشخص شد

همانطور که در خبرها مشاهده کردید تا کنون چند طرح مفهومی از گوشی گلکسی اس 5 منتشر شده است، این امر به این علت است که بر طبق شایعات به معرفی گلکسی اس 5 نزدیک می‌شدیم، اما امروز خبری منتشر شده است که شک‌ها را از بین برده و زمان دقیق معرفی گلکسی اس 5 را نشان می‌دهد.

به گزارش قائم مقام و رئیس بخش استراتژی طراحی سامسونگ در مهمانی‌ای که در هتلی در سئول برگزار شده بود به خبرنگاران در مورد گلکسی اس 5 جوابی داده که به صورت غیر مستقیم زمان معرفی گلکسی اس 5 را بیان کرده است.

در این مراسم خبرنگار از Dong-hoon Chang سوال کرده که آیا امکان این موضوع که گلکسی اس 5 در نمایشگاه MWC 2014 در بارسلون معرفی شود وجود دارد؟ و Chang نیز پاسخ داده که تقریبا این موضوع درست است. به علاوه Chang گفته که استفاده از صفحه نمایش خمیده نیز برای گلکسی اس 5 شاید استفاده شود.

با اینکه احتمال معرفی این محصول در نمایشگاه MWC تقریبا قطعی است، اما در مورد مشخصات این گوشی هنوز نمی‌توان اظهار نظری کرد، بعضی از منابع حدس می‌زنند چند نسخه از این گوشی ارائه خواهد شد و بعضی دیگر احتمال می‌دهند که سامسونگ می‌خواهد یک خانواده معروف جدید به نام گلکسی اف را که از فلز ساخته شده روانه بازار کند. نمایشگاه MWC 2014 در بازه زمانی 24 تا 27 فوریه (5 الی 8 اسفند) برگزار خواهد شد.

حدس شما چیست؟ کدام گزینه‌ها محتمل تر هستند؟

منبع: GSMArena  12 دی 1392
49 نظر
4.22
  87 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری