تست همراه اول

سرویس خبر
7 دی 1392 ساعت 10:05
56 نظر

 

هوآوی، اچ تی سی و ال جی در سراشیبی سقوط

زمان امروز در دنیای موبایل متعلق به سامسونگ و اپل است، فروش این دو کمپانی از دیگران بسیار بیشتر است و تقریبا تمام رقیبان را از گوی رقابت خارج کرده‌اند. ال جی پیش بینی کرده بود که بتواند 10 میلیون گوشی جی 2 را به فروش برساند اما بر اساس خبری که از یک منبع غیر رسمی از داخل این شرکت رسیده است که ال جی تنها 2 میلیون از این گوشی را توانسته بفروشد، البته این فروش کم را می‌تواند به علت ارائه زودهنگام نکسوس 5 دانست که فروش خوب نکسوس 5 می‌تواند فروش کم جی 2 را جبران کند و ال جی زیاد تحت تاثیر قرار نگیرد.

به گزارش اما چیزی که اهمیت دارد و بر اساس آمار دیده می‌شود این است که وضعیت برای سه کمپانی ال جی، اچ تی سی و هوآوی به هیچ وجه خوب نیست. به خصوص دو شرکت هوآوی اچ تی سی به شدت تحت تاثیر فروش کم پرچمداران خود قرار گرفته‌اند.

DigiTimes اعلام کرده که فروش پایین پرچمدار اچ تی سی یعنی HTC One و همچنین فروش 3 میلیونی Ascend P6 کمپانی هوآوی (که قرار بوده 10 میلیون عدد به فروش برود) به شدت سهم این کمپانی‌ها را از بازار گوشی‌های موبایل تحت تاثیر قرار داده است. البته هنوز زود است که در مورد ضرر و زیان این کمپانی‌ها صحبت کنیم زیرا باید منتظر باشیم که کمپانی‌ها به صورت رسمی گزارش مالی خود را منتشر کنند، اما چیزی که نیاز به انتظار ندارد این است  که در حال حاضر تنها سامسونگ و اپل هستند که به خوبی از این بازار پر رونق سود می‌برند.

منبع: DigiTimes  7 دی 1392
56 نظر
3.63
  63 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری