جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
14 اسفند 1391 ساعت 09:00
137 نظر

 

بنچ مارک Antutu برای گلکسی اس 4 توسط جی اس ام

چند روز پیش در یک بررسی تخصصی برای Xperia Zانجام دادیم و از این گوشی توسط Antutu  بنچ مارک تهیه کردیم، همانطور که شما نیز متوجه شدید با کمال تعجب مشاهده کردیم که در این بنچ مارک گوشی گلکسی اس 4 نیز وجود دارد.

بعد از بررسی‌های که انجام دادیم متوجه شدیم که کاملا همه چیز درست است و این بنچ مارک متعلق به پرچمدار جدید سامسونگ است، همانطور که مشاهده می‌کنید گلکسی اس 4 با اختلاف زیادی در این بنچ مارک از سوپرفون سونی یعنی Xperia Z در رتبه اول قرار گرفته است.

چیزهایی که از این بنچ مارک مشخص می‌شود این است که پردازنده گوشی 1.8 گیگاهرتزی خواهد بود، صفحه نمایش گوشی به طور قطع به یقین فول اچ دی است، اندروید از پیش نصب شده بر روی این گوشی 4.2 است، صفحه نمایش آن 4.99 اینچ و در نهایت رم آن نیز 2 گیگابایت است.

 

 

 

به نظر می‌آید که سامسونگ با تجهیزات کاملی قهرمان خود را به دنیای موبایل‌ها بفرستد و همانطور که می‌بینید در قدم اول این قهرمان موفق به شکست گوشی Xperia Z بر روی کاغذ شده است، اما برای اینکه با اطمینان از پیروزی آن صحبت کنیم باید این گوشی را آزمایش و سپس نظر خود را اعلام کنیم.

نظر شما چیست، سامسونگ یک گوشی به میدان می‌فرستد که هیچ گوشی دیگری نتواند بر آن پیروز شود یا نه باید منتظر آیفون 5S یا آیفون 6 و شاید قهرمان جدید سونی باشیم؟  14 اسفند 1391
137 نظر
4.36
  94 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری