تست همراه اول

سرویس خبر
27 آبان 1391 ساعت 00:07
98 نظر

 

صفحه نمایش فول اچ دی سامسونگ برای گلکسی اس 4

سامسونگ صفحه نمایش‌های فول اچ دی می‌سازد

زمان زیادی از معرفی گوشی جدید اچ تی سی در بازار آمریکا با صفحه نمایش بسیار باکیفیت فول اچ‌دی نمی‌گذرد، این گوشی اولین گوشی با چنین کیفیت صفحه نمایشی در دنیا است.

به گزارش سامسونگ که بزرگ‌ترین تولید کننده گوشی‌های موبایل در دنیا است نمی‌خواهد در این موضوع عقب بماند شایعات جدیدی به گوش می‌رسد که یک منبع ناشناس اظهار کرده است که سامسونگ در نمایشگاه CES  صفحه نمایش جدید گوشی‌های خود را معرفی کند، گفته می‌شود این صفحه نمایش جدید سامسونگ یک صفحه نمایش 4.99 اینچی سو پر آمولد با کیفیت 1080p و تراکم پیکسلی 441 پیکسل در اینچ خواهد بود.

همان‌طور که می‌دانید هم اکنون گوشی با صفحه نمایش کیفیت فول اچ دی یعنی گوشی HTC DRID DNA در بعضی بازارها موجود است اما این صفحه نمایش بر

پایه LCD است که کیفیت صفحه نمایشگرهای سوپر آمولد را ندارند.

به نظر می‌آید که اپل در این زمینه از رقبای خود عقب مانده است زیرا اگر سامسونگ این صفحه نمایشگرهای جدید خود را که گفته می‌شود در گوشی گلکسی اس 4 استفاده خواهد شد را ارائه کند، گوشی‌های سامسونگ خواهند توانست با فاصله زیادی از آیفون که تراکم پیکسلی 326 پیکسل در اینچ را دارند بایستند.

اگر چه تمام این‌ها هنوز در حد شایعه هستند اما با شناختی که از سامسونگ داریم زیاد بعید نیست که سامسونگ این‌گونه صفحه نمایش‌های با کیفیت را بسازد، زیرا همیشه یکی از شرکت‌های پیش قدم در ساخت صفحات نمایش با کیفیت بوده است.

منبع: SamMobile  27 آبان 1391
98 نظر
4.39
  125 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری