سرویس خبر
27 مهر 1391 ساعت 09:30
38 نظر

 

رقابت شدید در دنیای ویندوزفون 8

رقابت شدید بین نوکیا،سامسونگ و اچ تی سی

 

با نزدیک شدن به زمان ورود گوشی‌های ویندوزفون 8 رقابت بین آن‌ها سخت تر و سخت تر می‌شود.

 

به گزارش منابعی از کارخانه‌ها گفته‌اند به نظر می‌آید که سامسونگ و اچ تی سی برای مقابله با گوشی‌های ویندوزی نوکیا قیمت گوشی‌های ویندوز 8 خود را به صورت رقابتی ارزان اعلام کنند.

 

برای اچ تی سی و سامسونگ ارائه گوشی‌های ویندوزفونی یک کار تجاری اضافی است زیرا این دو شرکت رقابت اصلی را در بازار با گوشی‌های اندرویدی خود دارند.

 

شرکت اچ تی سی به خاطر ضرری که جدیدا از بخش اندرویدی خود داد و رقابت سختی که در دنیای اندروید وجود دارد شاید تمایل داشته باشد که به پادشاه دنیای ویندوزفون تبدیل شود و به این خاطر قیمت‌های خود را از نوکیا پایین‌تر اعلام کند.

 

اما در مورد سامسونگ موضوع فرق می‌کند، به علت فروش خوب سری گلکسی، سامسونگ توانست سود سرشاری را از قسمت اندروید خود به دست آورد و می‌توان گفت ارائه ویندوزفون 8 از سوی سامسونگ نوعی حالت رقابت دارد تا سامسونگ از گردانه رقابت گوشی‌های ویندوزی عقب نماند.

 

 

به نظر می‌آید HTC قیمت WP8X خود را بین 500 تا 600 دلار اعلام کند. سامسونگ نیز شاید قیمتی در حدود 700 دلار را تعیین کند. در حالی انتظار می‌رود قیمت‌های نوکیا برای سری لومیای خود در حدود 600 تا 800 دلار باشد.

 

به علاوه اینکه نباید شرکت‌های دیگر از جمله هوآوی را فراموش کنیم که ممکن است قیمتی در حدود 300 تا 350 دلار را برای Ascend W1 خود اعلام کند.

 

منبع: digitimes  27 مهر 1391
38 نظر
4.34
  50 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری