خانهاخبار
افزایش استقبال از شبکه های بی سیم پر سرعت

افزایش استقبال از شبکه های بی سیم پر سرعت

به گزارش گروه خبری GSM، شبکه های بی سیم پر سرعت به دلیل افزایش بازده و تولید، به شدت مورد توجه دولت فدرال و ایالتی آمریکا قرار گرفته است.
۱۳۸۶/۶/۴

به گزارش گروه خبری GSM، شبکه های بی سیم پر سرعت به دلیل افزایش بازده و تولید، به شدت مورد توجه دولت فدرال و ایالتی آمریکا قرار گرفته است. سرویس های بی سیم در همه ی زمینه ها از جمله شرکت های ساختمان سازی، ناظران بهداشت، محققان علوم اجتماعی و گروه های امداد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، زیرا می توانند از این طریق شرکت خود را به هر کجا که می خواهند با خود حمل کنند.

تکنولوژی دیگری که بسیار مورد توجه دولت قرار گرفته، برنامه ی ارسال پیام های اشتراکی، ویدئو کنفرانس و ارتباطات اشتراکی است که با توجه به حجم در حال افزایش ارتباطات، کاربران را قادر می سازد با مشاهده ی همه ی پیام ها در یک صفحه سرعت کار خود را بیشتر کنند و به طور همزمان از طریق ایمیل یا تلفن با خریدان، شرکا و یا همکاران خود ارتباط برقرار نمایند.

با این حال اصلی ترین مشکلات استفاده از تکنولوژی های جدید ارتباطی به ترتیب محدودیت بودجه، قیمت های بالای این تکنولوژی ها، تعطیلی موقتی احتمالی آن ها و نیز مسائل امنیتی عنوان شده است.

 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)