خانهاخبار
گلکسی زد فولد ۶ اسلیم به نمایشگرهای بزرگ‌تری مجهز خواهد شد

گلکسی زد فولد ۶ اسلیم به نمایشگرهای بزرگ‌تری مجهز خواهد شد

سامسونگ ظاهراً درنظر دارد تا پایان سال جاری میلادی حدود ۴۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار واحد از گلکسی زد فولد ۶ اسلیم را روانه بازار کند. 

۱۵ تیر ۱۴۰۳

در طی چندماه گذشته، گزارش‌های زیادی پیرامون مدل دوم گلکسی زد فولد ۶ (Galaxy Z Fold 6) منتشر شده که با پسوند «اسلیم» همراه می‌شود. این گوشی موردانتظار در رویداد هفته آینده سامسونگ معرفی نخواهد شد ولی حالا گزارش شده که گلکسی زد فولد ۶ اسلیم تا پایان سال جاری میلادی رونمایی می‌شود. 

خبرگزاری کره‌ای TheElec ادعا کرده که برنامه تولید گوشی گلکسی زد فولد ۶ اسلیم نهایی شده است. در این رابطه، شایعه شده که گوشی سامسونگ در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۴ میلادی (ماه‌های اکتبر تا دسامبر) معرفی می‌شود. 

گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵

سامسونگ ظاهراً قصد دارد که تا پایان سال جاری میلادی حدود ۴۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار واحد از گلکسی زد فولد ۶ اسلیم را در اختیار کاربران قرار دهد. البته گفته می‌شود که این گوشی تنها برای برخی از بازارهای خاص مانند چین در دسترس قرار خواهد گرفت. 

گلکسی زد فولد ۶ اسلیم احتمالاً به نمایشگر کاور و نمایشگر داخلی بزرگ‌تری مجهز خواهد شد. به طور دقیق‌تر، گزارش شده که گوشی تاشو موردانتظار سامسونگ از نمایشگر داخلی ۸ اینچی و نمایشگر کاور ۶٫۵ اینچی برخوردار خواهد شد. برای مقایسه، گلکسی زد فولد ۶ با نمایشگر داخلی ۷٫۶ اینچی و نمایشگر کاور ۶٫۲ و یا ۶٫۳ اینچی همراه خواهد شد.

گوشی تاشو آنر مجیک V2 به نمایشگر داخلی ۷٫۹۲ اینچی و نمایشگر کاور ۶٫۴۳ اینچی مجهز است. از سوی دیگر، ویوو X فولد ۳ پرو برای نمایشگر کاور و داخلی خود به ترتیب از پنل‌های ۶٫۵۳ اینچی و ۸٫۰۳ اینچی برخوردار است. در این راستا، به نظر می‌رسد گلکسی زد فولد ۶ اسلیم با اندازه نمایشگر‌های مشابهی عرضه می‌شود. 

گلکسی زد فولد ۵

براساس آنچه خبرگزاری TheElec اعلام کرده است، سامسونگ چندسال پیش یک مدل از گلکسی زد فولد را توسعه داد که به نمایشگر ۸ اینچی مجهز بوده است. البته باید اشاره کرد که این گوشی ظاهراً به دلیل ضخامت بالا به راحتی در دست قرار نمی‌گرفت و به همین دلیل، سامسونگ آن را وارد مرحله تولید انبوه نکرد. حالا اما به نظر می‌رسد گلکسی زد فولد ۶ اسلیم علی‌رغم نمایشگر بزرگ‌تر خود از ضخامت کمتری بهره می‌برد.

این خبرگزاری کره‌ای ضمن تایید شایعات قبلی اعلام کرد که گلکسی زد فولد ۶ اسلیم از قلم هوشمند اس پن پشتیبانی نخواهد کرد. همچنین شایعه شده که این گوشی از مشخصات فنی بهتری در مقایسه با مدل استاندارد گلکسی زد فولد ۶ برخوردار خواهد شد. 

در نهایت باید اشاره کرد که گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ در تاریخ ۱۰ ژوئيه (۲۰ تیر) و در طی رویداد آنپکد معرفی خواهد شد. 

برچسب‌ها:جدیدترین‌ اخبار

Honor-x50i-gsm-ir
مشخصات فنی کامل میان‌رده جدید آنر لو رفت

آنر به زودی از یک گوشی میان‌رده به نام آنر X60i رونمایی خواهد کرد که حالا مشخصات فنی آن فاش شده است.

بیشتر بخوانید
خبری ناامید کننده برای کسانی که در انتظار آیفون ۱۷ هستند

در روزهای اخیر خبری داشتیم مبنی بر اینکه آیفون ۱۷ از تراشه فوق‌العاده ۲ نانومتری شرکت TSMC استفاده خواهد کرد که قدرت بسیار بیشتری را همراه با مصرف بسیار کمتر به ارمغان می‌آورد. حالا افشاگری معتبر این خبر را رد کرده است.

بیشتر بخوانید
شرکت HMD قصد دارد دو گوشی کاملا جدید را رونمایی کند

گوشی‌های کرِست و کرِست مکس دو گوشی هستند که گفته می‌شود به هیچ عنوان ربطی مدل‌هایی مانند پالس از این شرکت ندارند که فقط تغییر نام داده شده باشند؛ بلکه دو گوشی قدرتمند با ویژگی‌های قابل توجه و متفاوت هستند.

بیشتر بخوانید