خانهاخبار
لیست بلند محصولات موردانتظار سامسونگ؛ از گلکسی واچ اولترا تا گلکسی رینگ

لیست بلند محصولات موردانتظار سامسونگ؛ از گلکسی واچ اولترا تا گلکسی رینگ

افشاگری شناخته‌شده به تازگی لیست از محصولات موردانتظار سامسونگ که در آینده‌ای نزدیک معرفی می‌شوند را منتشر کرده است. 

۱۴۰۳/۳/۲

سامسونگ شب گذشته از نخستین لپتاپ مبتنی بر هوش مصنوعی خود رونمایی کرد که گلکسی بوک ۴ اج (Galaxy Book4 Edge) نام دارد. حالا اما گزارشی منتشر شده مبنی براینکه سامسونگ در آینده‌ای نزدیک از محصولات مختلفی رونمایی خواهد کرد. 

افشاگری برجسته به نام ایوان بلس (با نام کاربری evLeaks) ادعا کرده که غول فناوری کره در حال توسعه دستگاه‌های مختلفی است که به زودی معرفی خواهند شد. 

محصولات موردانتظار سامسونگ

طبق گفته‌های این افشاگر، لیست محصولات سامسونگ به قرار زیر است:

  • گلکسی بوک ۴ اج پرو
  • گلکسی بادز و بادز ۳ پرو
  • گلکسی رینگ
  • گلکسی واچ FE
  • گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ ۷ اولترا
  • گلکسی زد فولد ۶ (Q6) و گلکسی زد فلیپ ۶ (B6)

مهمترین دستگاه‌هایی که در لیست فاش‌شده حضور دارند گلکسی واچ FE و گلکسی واچ ۷ اولترا هستند. عرضه سایر محصولات قبلا نیز توسط سامسونگ و یا گزارش‌های غیر رسمی اعلام شده بود.

اخیرا یک ساعت هوشمند با شناسه مدل SM-R861 در گواهی FCC‌ ثبت شد که ظاهرا به ساعت گلکسی واچ FE مربوط می‌شود. برای مقایسه، گلکسی واچ ۴ با شناسه مدل SM-R860 روانه بازار شده است. این موضوع نشان می‌دهد که ساعت ثبت‌شده در FCC احتمالاً نسخه‌ای از گلکسی واچ ۴ خواهد بود. در این رابطه، شایعات ادعا کرده‌اند که گلکسی واچ FE در واقع به عنوان مدل جدید گلکسی واچ ۴ عرضه خواهد شد.

گلکسی واچ ۶ سامسونگ

از سوی دیگر، گلکسی واچ ۷ اولترا نیز احتمالا به عنوان نسخه پرمیوم و بالارده سری گلکسی واچ ۷ در دسترس قرار خواهد گرفت. سامسونگ در گذشته مدل‌های پرو و کلاسیک از گلکسی واچ را معرفی کرده ولی حالا به نظر می‌رسد نسخه اولترا از قابلیت‌های بهتر بهره خواهد برد. 

در حال حاضر، تنها اپل مدل اولترا ساعت‌های هوشمند خود موسوم به اپل واچ را عرضه می‌کند و ظاهراً سامسونگ نیز درنظر دارد استراتژی مشابه غول فناوری آمریکایی را پیاده‌سازی کند.

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)