خانهاخبار
گلکسی واچ ۷ میزبان تراشه جدید سامسونگ خواهد بود

گلکسی واچ ۷ میزبان تراشه جدید سامسونگ خواهد بود

سامسونگ ظاهراً قصد دارد که در نسل جدید ساعت هوشمند خود از تراشه جدیدی به نام اگزینوس W1000 استفاده کند که ۳ نانومتری است.

۱۴۰۳/۲/۲۷

سامسونگ در نیمه دوم سال جاری میلادی از نسل جدید ساعت هوشمند خود موسوم به گلکسی واچ ۷ رونمایی خواهد کرد که حالا گزارش شده به لطف یک تراشه جدید، با بهبودهای بزرگی در زمینه عملکرد و مصرف انرژی همراه خواهد شد.

براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، گلکسی واچ ۷ احتمالاً از تراشه جدیدی به نام اگزینوس W1000 بهره خواهد برد که برپایه نسل دوم فرآيند ۳ نانومتری سامسونگ (SF3) ساخته می‌شود. 

تراشه ۳ نانومتری گلکسی واچ ۷

در مقایسه با تراشه اگزینوس W930‌ موجود در گلکسی واچ ۶، تراشه جدید گلکسی واچ ۷ پیشرفت بسیار قابل‌توجهی برای سری گلکسی واچ به شمار خواهد رفت. این تراشه حتی به نسبت تراشه ۵ نانومتری S9 به کار رفته در اپل واچ سری ۹ نیز عملکرد بهتری خواهد داشت. 

شایعات قبلی ادعا کرده‌اند که سامسونگ در حال توسعه سه مدل مختلف از نسل جدید سری گلکسی واچ است. البته در حال حاضر نام این سه مدل مشخص نشده ولی انتظار می‌رود سری گلکسی واچ ۷ حداقل شامل دو مدل پرو و استاندارد شود. 

جدا از تراشه جدید، گزارش شده که سری گلکسی واچ ۷ با بهبودهای مختلفی مانند سنسور کنترل میزان قند خون، حافظه داخلی بیشتر ۳۲ گیگابایتی و باتری حجیم برای مدل پرو همراه خواهد شد. 

در نهایت باید اشاره کرد که سری گلکسی واچ ۷ به احتمال زیاد همراه با گوشی‌های گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ در ماه ژوئیه سال جاری میلادی معرفی خواهد شد. 

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)