خانهاخبار
یک شایعه ناامیدکننده؛ عدم تغییر سیستم دوربین گلکسی زد فولد ۶

یک شایعه ناامیدکننده؛ عدم تغییر سیستم دوربین گلکسی زد فولد ۶

به نظر می‌رسد هنوز زمان بهبود سیستم دوربین پرچمدار تاشو سامسونگ نرسیده و این گوشی همچنان با دوربین‌های نسل قبلی عرضه خواهد شد.

۱۴۰۳/۱/۲۱

نسل جدید پرچمدار تاشو سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد ۶ تا سه یا چهار ماه دیگر معرفی می‌شود. در این راستا، شایعات ادعا کرده‌اند که این دستگاه موردانتظار با بهبودهایی در زمینه ضخامت، وزن و سخت‌افزار همراه خواهد شد.

حالا در حالی که انتظار می‌رفت سامسونگ دیگر بخش‌های گلکسی زد فولد ۶ را نیز بهبود ببخشد، شایعه جدیدی ادعا کرده که این گوشی از سیستم دوربین مشابه نسل قبلی بهره خواهد برد. 

تصویر گلکسی زد فولد ۶

رندر گلکسی زد فولد ۶

خبر عدم بهبود سیستم دوربین گلکسی زد فولد ۶ توسط یکی از شناخته‌شده‌ترین افشاگران محصولات سامسونگ یعنی Ice Universe منتشر شده است. طبق گفته‌های این افشاگر، گلکسی زد فولد ۶ از دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، لنز فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی و سنسور تله‌فوتو ۱۰ مگاپیکسلی بهره خواهد برد که دقیقا همان سیستم دوربین به کار رفته در گلکسی زد فولد ۵ است.

متاسفانه شرایط برای دوربین‌های سلفی نیز تغییری پیدا نخواهد کرد. در این رابطه، گزارش شده که گلکسی زد فولد ۶ به مانند نسخه قبلی از دوربین سلفی ۴ مگاپیکسلی زیر نمایشگر (صفحه‌نمایش داخلی) و دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی برای نمایشگر کاور برخوردار خواهد شد. 

شایان ذکر است که بهبود سیستم دوربین یک گوشی تنها به افزایش رزولوشن سنسورهای آن خلاصه نمی‌شود و قطعا قابلیت‌های نرم‌افزاری جدید نیز نقش‌به‌سزایی در تجربه تصویربرداری بهرت خواهند داشت. انتظار داریم که گلکسی زد فولد ۶ نیز به قابلیت‌های جدیدی مجهز شود تا کیفیت عکاسی آن بهبود پیدا کند.

دوربین های گلکسی زد فولد ۵

گلکسی زد فولد ۵

گلکسی زد فولد ۵ قطعا یکی از بهترین گوشی‌های مبتنی بر دوربین جهان نیست و اگر این گزارش نیز حقیقت پیدا کند، شرایط برای گلکسی زد فولد ۶ تکرار می‌شود. اوضاع برای سامسونگ زمانی وخیم می‌شود که برندهایی مانند ویوو و هواوی گوشی‌های تاشو خود را به سیستم دوربین قدرتمندی مجهز کرده‌اند. 

همانطور که می‌دانیم، سامسونگ احتمالا امسال نسخه اولترا گلکسی زد فولد ۶ را معرفی خواهد کرد که امکان دارد از نمایشگر بزرگ‌تر، محفظه اختصاصی قلم اس پن و حتی دوربین‌های بهتر برخوردار شود. 

در نهایت باید اشاره کرد که وزن و ضخامت گلکسی زد فولد ۶ ظاهرا کاهش پیدا خواهند کرد که به نظر جزوی از بهبودهای اصلی آن به شمار می‌روند. به علاوه، گزارش شده که قلب تپنده این گوشی تراشه اسنپدراگون ۸ نسل سه خواهد بود. 

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)