خانهاخبار
بروزرسانی اندروید ۱۴ برای گلکسی A52 عرضه شد

بروزرسانی اندروید ۱۴ برای گلکسی A52 عرضه شد

سامسونگ به تازگی آخرین بروزرسانی گلکسی A52‌ یعنی اندروید ۱۴ را در اختیار کاربران قرار داده است. 

۱۴۰۲/۱۲/۱۸

وبسایت SamMobile در گزارشی اعلام کرده که سامسونگ بروزرسانی اندروید ۱۴ را برای گوشی گلکسی A52 عرضه کرده است. این بروزرسانی همچنین رابط کاربری One UI 6.0 را در اختیار میان‌رده سامسونگ می‌گذارد. 

شایان ذکر است که بروزرسانی اندروید ۱۴ و One UI 6.0 قبلا برای کاربران روسی گلکسی A52 عرضه شده بود ولی حالا این بروزرسانی برای بیشتر بازارهای اروپایی و آسیایی در دسترس قرار گرفته است. 

A52.jpg

بروزرسانی اندروید ۱۴ گلکسی A52 احتمالا آخرین بروزرسانی این گوشی به شمار می‌رود چرا که میان‌رده سامسونگ با اندروید ۱۱ در سال ۲۰۲۱ میلادی معرفی شد و تنها با سه بروزرسانی سیستم عامل سازگار است. البته بروزرسانی‌های امنیتی میان‌رده سامسونگ برای یک سال آینده نیز عرضه خواهد شد. 

علی‌رغم آن که بروزرسانی اندروید ۱۴ گلکسی A52 در ماه مارس عرضه شده است، این بروزرسانی با پچ امنیتی ماه ژانویه ۲۰۲۴ همراه شده است. برای بازارهای اروپایی، حجم این بروزرسانی برابر با ۱٫۲ گیگابایت است ولی امکان دارد حجم آن برای دیگر مناطق اندکی متفاوت باشد. 

بروزرسانی اندروید ۱۴ و One UI 6.0 تغییرات مهمی را برای گلکسی A52 به ارمغان می‌آورد که شامل ظاهر جدید پنل تنظیمات سریع، طراحی جدید ایموجی‌ها و ویجت پخش‌کننده موسیقی برای صفحه قفل می‌شوند. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (1 نظر)

sajadrobati60@gmail.com

۱۴۰۲/۱۲/۱۸
بروز رسانی اندروید ۱۴ برای a22هم میاد یا نه لطفا بگید میاد یا نه منتظرم وقتی خریدم اندروید اش ۱۱ بود