خانهاخبار
رقابتی سخت در راه است؛ آیفون تاشو در مقابل گلکسی زد فولد ۸

رقابتی سخت در راه است؛ آیفون تاشو در مقابل گلکسی زد فولد ۸

منتظر آیفون تاشو باشید! طبق گزارش‌ها، اپل قصد دارد اولین گوشی تاشو خود را در سپتامبر ۲۰۲۶، همزمان با سری آیفون ۱۸، رونمایی کند. این گوشی رقیبی سرسخت برای گلکسی زد فولد ۸ سامسونگ خواهد بود.

۱۴۰۲/۱۲/۱

شایعات و انتظارات مرتبط با آیفون تاشو، مدت‌ها است که در فضای آنلاین دست به دست می‌شود، اما به نظر می‌رسد اکنون به یک بازه زمانی احتمالی برای معرفی اولین گوشی تاشوی اپل نزدیک‌تر شده‌ایم.

به گزارش وب‌سایت کره‌ای Alpha Economy، اپل برنامه‌ریزی کرده است که آیفون تاشو را در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۶ عرضه کند. این بدان معناست که این گوشی ممکن است در کنار معرفی سری آیفون ۱۸ به بازار عرضه شود.

این گوشی تاشو، بعد از گلکسی زد فولد ۸ سامسونگ (Galaxy Z Fold 8) که به طور سنتی در ماه اوت هر سال معرفی می شود، عرضه خواهد شد.

آیفون تاشو اپل

گزارش‌ها ادعا می‌کنند که اپل انتظار دارد تا ۵۰ میلیون دستگاه از این گوشی تاشو را به فروش رسانده و عرضه کند.

این رقم یک جهش بزرگ نسبت به سال‌های اخیر صنعت گوشی‌های تاشو به شمار می‌رود. گزارش‌های Canalys (از طریق  Financial Times) نشان می‌دهد که در سال ۲۰۲۲، تعداد ۱۴.۲ میلیون گوشی تاشو ارسال شده و پیش‌بینی می‌شود که این تعداد در سال ۲۰۲۳ به ۳۰ میلیون دستگاه برسد.

به گزارش یک منبع مطلع، شرکت اپل قصد دارد تعدادی از کارمندان تیم Vision Pro را به پروژه گوشی تاشو منتقل کند.

با این حال، توصیه می‌شود این گزارش‌ها را با احتیاط بیشتری در نظر بگیرید.

به تازگی، شایعات زیادی درباره آیفون تاشو منتشر شده است. یک افشاگر در ویبو ادعا کرده است که اپل به دلیل مشکلات نمایشگر، توسعه این دستگاه را به طور موقت متوقف کرده است. همچنین، ادعاهایی مبنی بر اولویت دادن اپل به ساخت تبلت تاشو نسبت به آیفون تاشو مطرح شده است.

به هر حال، واضح است که اپل به طور فعال در حال بررسی فناوری گوشی تاشو است. اما به نظر می‌رسد پیش از عرضه یک محصول تجاری، تمایل دارد برخی مشکلات رایج این نوع گوشی‌ها (مانند خط تای روی نمایشگر و ضخامت زیاد) را برطرف کند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)