خانهاخبار

فریب بزرگ ناتینگ‌فون: رندر جعلی نا…

فریب بزرگ ناتینگ‌فون: رندر جعلی ناتینگ فون 2a همه را شوکه کرد!

به تازگی، تصویری از رندر گوشی هوشمند ناتینگ فون 2a به بیرون درز کرده است که حاوی حذف رابط گلیف (Glyph Interface) و تغییراتی در طراحی بود. با این حال، بررسی‌ها نشان می‌دهد که این تصویر جعلی بوده و اطلاعات آن دقیق نیست.

۱۴۰۲/۱۱/۲۱

رندرهای جعلی ناتینگ فون 2a 

رندرهای جعلی ناتینگ فون 2a

تحلیل‌ها نشان می‌دهد که تصاویر مربوط گوشی ناتینگ فون 2a، جعلی بوده و اطلاعات آن‌ها قابل اطمینان نیست.

افشاگر معروف دنیای فناوری، ایوان بلاس، در ارتباط با رندر لو رفته‌ی Nothing Phone 2a، اشاره کرد که این رندر بر پایه‌ی CAD (طراحی به کمک رایانه) ارائه شده است که معمولاً از منابع داخلی کارخانه‌ی فاکسکان به دست نمی‌آید و بنابراین، دقت آن قابل اعتماد نیست.

به علاوه، ناتینگ با شعار «دنیا را با چشمانی جدید ببینید» اقدام به رونمایی از گوشی هوشمند آینده خود کرده است که این ممکن است به بازطراحی ماژول دوربین اشاره داشته باشد.

ایوان بلاس، مقایسه‌ی رندرهای جدید و قبلی را به اشتراک گذاشته و اظهار می‌کند که تصاویر اولیه (تصویر زنده عملی) درست بوده و ممکن است گوشی Nothing Phone 2a ماژول دوربین دایره‌ای شکل با دو سنسور را دریافت کند.

زمان معرفی Nothing Phone 2a 

انتظار می‌رود که گوشی Nothing Phone 2a در نمایشگاه MWC بارسلونا معرفی شود. هرچند تاریخ دقیق این معرفی مشخص نشده است، اما شرکت میزبان در لندن برای ۲۷ فوریه رویدادی برگزار می‌کند.