خانهاخبار
شیائومی به طور رسمی از لوگوی HyperOS پرده برداشت

شیائومی به طور رسمی از لوگوی HyperOS پرده برداشت

خبرهای مربوط به رابط جدید شیائومی در این روزها بسیار بوده است؛ از ویژگی‌های این نرم افزار گرفته تا دستگاه‌های دریافت کننده آن، و حالا نوبت به لوگوی HyperOS رسیده است.

۱۴۰۲/۱۰/۷

رابط کاربری شیائومی بر پایه اندروید سال‌هاست که MIUI نامیده می‌شود، اما امسال این شرکت تصمیم گرفت که تغییری در این زمینه ایجاد کند. بنابراین در ماه اکتبر (مهر ماه) بود که لی جون مدیر عامل شیائومی،  هایپر او اس را معرفی کرد که پس از انتشار بروزرسانی‌های اندروید ۱۴، جایگزین MIUI خواهد شد. حالا که صحبت از بروزرسانی شد، باید بگوییم که عرضه جهانی HyperOS 1.0 مبتنی بر اندروید ۱۴ اکنون دیگر بسیار نزدیک به نظر می‌رسد و تحولی که شیائومی مدت‌ها از آن صحبت می‌کرد، به زودی به وقوع می‌پیوندد.

بنابراین با در نظر گرفتن تمام این موارد، امروز حساب رسمی شیائومی در اکس تصمیم گرفت از لوگوی جدید هایپر او اس رونمایی کند که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید.

HyperOS.jpg

از طرفی به نظر می‌رسد طرفداران این برند، بیشتر از آنکه به دنبال رونمایی از لوگوی هایپر او اس باشند، منتظر عرضه هرچه سریع‌تر آن هستند.

به هر حال باید انتظار داشت که هایپر او اس به آرامی راه خود را به تمام دستگاه‌های شیائومی، ردمی و پوکو باز کند. البته نباید انتظار داشت که در طول چند هفته شیائومی تمامی دستگاه‌های واجد شرایط خود را به این نرم افزار مجهز کند، بلکه با روالی که از این شرکت سراغ داریم، باید صحبت از ماه‌ها بکنیم!

 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (2 نظر)

mhkh.2004ir

۱۴۰۲/۱۰/۱۰
سلام من دیروز بروز کردم تغییر چندانی بر ضاهر گوشی نداشته

mhkh.2004ir

۱۴۰۲/۱۰/۱۰
سلام من دیروز بروز کردم تغییر چندانی بر ضاهر گوشی نداشته