خانهاخبار

برند وان پلاس ۱۰ ساله شد

برند وان پلاس ۱۰ ساله شد

برندی که در اویل ظهور با لقب «فلگ‌شیپ کیلر» شناخته میشد حالا سرگرم برگزاری جشن ۱۰ سالگی خود است.

۱۴۰۲/۹/۱۱

وان پلاس که این روزها نام آن‌ها را بسیار در رسانه‌های خبری می‌شنوید، این روزها مشغول برگزاری جشن دهمین سال فعالیت خود است. این کمپانی کار خود را با هدف بهبود تکنولوژی در گوشی‌های هوشمند آغاز کرد، حالا ده سالگی آغاز فعالیت خود را جشن می‌گیرد.

آقای Pete Lau بنیان‌گذار این برند با یک نامه به این اتفاق واکنش نشان داد. او این نامه را در انجمن وان پلاس به اشتراک گذاشت. اختراع‌هایی مانند رابط کاربری شناور، تکنولوژی شارژ SuperVOOC و همکاری با برندهایی مانند Hasselblad از جمله اتفاق‌هایی است که در ده سال فعالیت این برند به معرض نمایش گذاشته شده است.

کمپانی وان پلاس در سال ۲۰۲۳ با افزایش فروش قابل ملاحظه ۵۹ درصدی نسبت به سال گذشته روبرو شد. این موضوع باعث شد تا کاربران دنیای تکنولوژی، بیش از پیش به این برند اعتماد کنند.

با نگاهی به این سال‌ها، درمی‌یابیم که تعهد آن‌ها به رابط کاربری روان و سریع، همواره باقی مانده و با تمرکز روی استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و بهینه‌سازی هوش مصنوعی در حوزه نرم‌افزاری به قوت خود باقی مانده است. تنوع و پایداری در حوزه تکنولوژی، از جمله دیگر اهداف OnePlus به حساب می‌آید.

image

به گزارش Yahoo Finance، مدیران وان پلاس برنامه‌های جذابی برای جشن ده سالگی خود داشته و از برخی کاربران برای شرکت در این مراسم دعوت کرده‌اند. در تاریخ ۱۵ دسامبر مصادف با ۲۴ آذر ماه، یک فیلم کوتاه با عنوان همیشگی Never Settle منتشر خواهد شد. از ۹ تا پانزدهم دسامبر، کمپانی وان پلاس قصد دارد هر روز از یک تکنولوژی جدید در حوزه محصولات خود پرده‌برداری کند.

آقای Pete Lau به تازگی اطلاعات جدید و اختصاصی در مورد وان پلاس ۱۲، جدیدترین پرچمدار اینشرکت را به اشتراک گذاشته است. در جعبه این محصول، عبارت Thank-you دیده خواهد شد و نشان از اهمیت دادن مدیران به جامعه کاربری خود دارد. طرفداران این برند،‌ نقش خاصی در این ۱۰ ساعل فعالیت کمپانی یاد شده داشته‌اند.

به عنوان بخشی از این جشن، مدیران وان پلاس قصد اجرای برخی رویدادهای جذاب را در سر دارند. آن‌ها قصد دارند از این طریق، ذوق و شوق خود نسبت به طرفداران وفادار خود را نشان دهند. آقای Li Jie، مدیر وان پلاس در کشور چین به تازگی اعلام کرده است که وان پلاس ۱۲، بیشتر نیازهای کاربران برای یک گوشی هوشمند و پرچمدار را برطرف خواهد کرد و به این ترتیب، آن‌ها با ارائه این محصول به نوعی از کاربران خود تشکر خواهند کرد.