خانهاخبار
تصاویر جدید گلکسی Fit 3 رنگ‌بندی و جزئيات دقیق‌تری از آن را نشان می‌دهند

تصاویر جدید گلکسی Fit 3 رنگ‌بندی و جزئيات دقیق‌تری از آن را نشان می‌دهند

چندی پیش یک گزارش ادعا کرد که سامسونگ در حال توسعه یک دستبند هوشمند است که احتمالا سال آینده معرفی می‌شود.
۱۴۰۲/۸/۲۸

سال گذشته، شایعه‌ای در دسترس قرار گرفت مبنی بر این که سامسونگ در اوایل سال ۲۰۲۳ از یک دستبند هوشمند جدید به نام گلکسی فیت ۳ (Fit 3) رونمایی خواهد کرد. با این وجود، سال ۲۰۲۳ از راه رسید و غول فناوری کره از هیچ دستبندی رونمایی نکرد. هفته گذشته اما رندرهای جدیدی از گلکسی فیت ۳ فاش شد که خبر از عرضه آن در آینده‌ای نزدیک می‌دهند.

اخیرا نیز ظاهرا یک مقام رسمی سامسونگ ادعا کرده که گلکسی فیت ۳ در سال ۲۰۲۴ معرفی و عرضه خواهد شد. حالا اما براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، تصاویر جدیدی از دستبند سامسونگ در اختیار کاربران قرار گرفته که رنگ‌بندی و جزئيات بیشتری از طراحی آن را نشان می‌دهند.

image

همانطور که در این تصاویر می‌بینیم، گلکسی فیت ۳ در سه رنگ مشکی، خاکستری و طلایی روانه بازار خواهد شد. همچنین طراحی موجود در این تصاویر با آنچه در رندرهای قبلی دیده‌ایم به طور کامل مطابقت دارد. در نتیجه، انتظار داریم طراحی نهایی گلکسی فیت ۳ مشابه همین تصاویر باشد.

گلکسی فیت ۳ به نمایشگر مستطیلی‌شکل مجهز خواهد شد که در مقایسه با گلکسی فیت ۲، از اندازه بزرگ‌تری بهره می‌برد. در سمت راست بدنه دستگاه نیز شاهد یک دکمه فیزیکی و میکروفون هستیم. دستبند هوشمند سامسونگ با بندهای سیلیکونی همراه می‌شود و از اکثر قابلیت‌های سلامتی و ورزشی معمول مانند پایشگر خواب، پایشگر ضربان قلب و قدم‌شمار پشتیبانی می‌کند.

در نهایت باید اشاره کرد که طبق شایعات، گلکسی فیت ۳ از سیستم عامل WearOS بهره خواهد برد که می‌تواند امکانات مشابه یک ساعت هوشمند را برای کاربران به ارمغان بیاورد. البته ظاهرا بهبود‌های گلکسی فیت ۳ (نمایشگر بزرگ‌تر و سیستم عامل جدید) چندان ارزان‌ نیز نیست و گزارشی اذعان داشته که این دستبند با قیمت ۷۷ دلاری به فروش می‌رسد. برای مقایسه، گلکسی فیت ۲ در سال ۲۰۲۲ با قیمت ۳۸ دلار عرضه شد. در این راستا، گلکسی فیت ۳ با افزایش قیمتی ۲ برابری همراه خواهد شد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)