خانهاخبار
چگونه می‌توانیم از قابلیت ضبط صدا در آیفون استفاده کنیم؟

چگونه می‌توانیم از قابلیت ضبط صدا در آیفون استفاده کنیم؟

قابلیت ضبط صدا، برای استفاده در حین کلاس‌های آموزشی یا جلسات کاربرد‌های فراوانی دارد. در این مطلب، قصد داریم تا نحوه استفاده از قابلیت ضبط صدا در گوشی‌های آیفون را به شما نمایش دهیم.
۱۴۰۲/۷/۳

قابلیت ضبط صدا، یکی از ویژگی‌های پایه تمامی گوشی‌های هوشمند بوده و در محیط‌هایی چون کلاس‌های آموزشی و جلسات، کاربرد فراوانی دارد. این ویژگی، سالهاست که در گوشی‌های آیفون وجود دارد و در این مطلب قصد داریم تا نحوه استفاده از این قابلیت در سیستم عامل iOS را با شما در میان بگذاریم.

image

چگونه می‌توانیم از قابلیت ضبط صدا در آیفون استفاده کنیم؟

تمامی گوشی‌های آیفون به صورت پیش فرض یک اپلیکیشن مخصوص ضبط صدا با نام Voice Memos را به همراه دارند. برای دسترسی به این اپلیکیشن، می‌توانید آن را در هوم‌اسکرین خود پیدا کرده و یا با سوایپ به سمت پایین و استفاده از گزینه جستجو، آن را باز کنید.

 

اپلیکیشن Voice Memos، ظاهری ساده و کاربردی داشته و می‌توانید با فشردن دکمه قرمز، ضبط صدا را آغاز کنید.

image

این اپلیکیشن همچنین امکان ویرایش فایل‌های صوتی ضبط شده را در اختیار کاربران قرار داده و در سوی دیگر، امکان افزایش سرعت پخش و جلو زدن بخش‌های بدون صدا نیز وجود دارد. گزینه‌ای برای حذف صدای بک‌گراوند و سایر نویز‌ها نیز با نام «Enhance Recording» به چشم می‌خورد.

 

وویس‌های ضبط شده توسط کاربر، به صورت یک لیست در بخش All Recordings نمایش داده می‌شوند و امکان اشتراک‌گذاری، حذف یا استخراج آنها از گوشی نیز وجود دارد.

image

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)