خانهاخبار
فروشگاه‌های خرده فروشی اپل در حال آماده‌سازی برای بعد از رویداد هفته آینده هستند

فروشگاه‌های خرده فروشی اپل در حال آماده‌سازی برای بعد از رویداد هفته آینده هستند

طبق گزارش امروز، ظاهرا این فروشگاه‌ها در حال برنامه‌ریزی برای تغییر یک شبه بنرها و دکورها هستند.
۱۴۰۲/۶/۱۵

به گفته مارک گورمن خبرنگار بلومبرگ، کارمندان فروشگاه‌های خرده فروشی اپل در حال برنامه‌ریزی برای بروزرسانی‌های شبانه بعد از رویداد هفته آینده در ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور) هستند. این افراد فروشگاه‌ها را برای عرضه مدل‌های آیفون ۱۵ و سایر دستگاه آماده‌ها خواهند کرد.

گورمن اظهار کرده که بروزرسانی یک شبه ممکن است به این دلیل باشد که اپل در حال برنامه‌ریزی برای دسترسی تقریبا فوری محصولات جدید پس از رویداد است، اما ممکن است زمانی باشد که برای قرار دادن اجناس بازاریابی جدید استفاده شود. برای فروشگاه‌های خرده فروشی اپل، دریافت بروزرسانی یک شبه قبل از عرضه محصول جدید، چیزی غیر عادی نیست و این مورد بارها رخ داده است.

image

 

اگر اپل جدول‌های زمانی معرفی محصولات گذشته را دنبال کند، مدل‌های آیفون ۱۵ در اولین جمعه پس از رویداد یعنی ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) برای پیش سفارش در دسترس خواهند بود و جمعه آینده آن یعنی ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) این محصولات عرضه حواهند شد. در حالی چند هفته قبل شایعات زیادی مبنی بر تاخیر برخی مدل‌ها مانند آیفون ۱۵ پرو مکس وجود داشت، اما پس از آن اطلاعات جدیدتر نشان داد که ظاهرا این مشکلات حل شده‌اند.

اکنون انتظار داریم که هر چهار مدل آیفون ۱۵ به طور همزمان عرضه شوند، اگرچه احتمال می‌رود که آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس در عرضه اولیه محدودتر باشند.

همچنین انتظار می‌رود اپل در رویداد پیش رو، مدل‌های جدید اپل واچ سری ۹، اپل واچ اولترا نسل دوم و نسخه‌ای از ایرپادز پرو ۲ را با کیس شارژ USB-C معرفی کند. با مدل‌های جدید آیفون و انتقال ایرپادز پرو به پورت USB-C، گزارش امروز در خصوص فروشگاه‌های اپل می‌تواند مربوط به اطلاع‌رسانی مشتریان در مورد این تغییر باشد، اما همچنین می‌تواند در خصوص آیفون ۱۵ پرو مکس باشد که دارای ویژگی منحصر به فردی مانند لنز تله فوتو پریسکوپ خواهد بود.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)