خانهاخبار
تیزر جدیدی از دوربین گوشی تاشوی آنر مجیک V2 منتشر شد

تیزر جدیدی از دوربین گوشی تاشوی آنر مجیک V2 منتشر شد

شرکت آنر طی امروز تیزر جدیدی از دوربین گوشی تاشوی جدیدی خود را منتشر کرده که دو عکس ثبت شده توسط این گوشی را به نمایش می‌گذارد.
۱۹ تیر ۱۴۰۲

شرکت آنر قصد دارد تا در روز چهارشنبه ۱۲ جولای (۲۱ تیر)، از گوشی تاشوی جدیدی خود یا همان آنر مجیک V2 رونمایی کند. اکنون نیز یکی از مسئولین این شرکت، دو عکس ثبت شده توسط این گوشی را در اختیار کاربران و رسانه‌ها قرار داده است. با استناد به اطلاعات ثبت شده در بخش پایینی این تصاویر، دوربین آنر مجیک V2 دارای گشودگی f/1.9 و لنزی با فاصله کانونی معادل ۲۵ میلی متر است.

image

 

این تصاویر که شهر پکن را طی غروب خورشید نشان می‌دهند؛ از کیفیت و سطح جزئیات مناسبی برخوردارند. البته، باید گفت که تصاویر آپلود شده روی شبکه‌های مجازی، مقداری از کیفیت خود را از دست می‌دهند و باید تا عرضه رسمی این گوشی برای بررسی عملکرد دوربین آن صبر کرد.

image

 

با توجه به تیزر‌های این گوشی، به نظر رسیده که قرار است با محصولی بسیار سبک و با ضخامت کم روبرو شویم. آنر در تیزر‌های این محصول ادعا می‌کند که وزن آن از آیفون ۱۴ پرو مکس ۲۴۰ گرمی کمتر است. گوشی تاشوی هواوی میت X3 نیز وزن ۲۳۹ گرم را داشته و ضخامت آن در هنگام باز بودن به ۵.۳ میلی متر می‌رسد؛ بنابراین احتمالا محصول جدید آنر از این گوشی نیز سبک‌تر و نازک‌تر خواهد بود.

 

درباره کیفیت تصاویر ثبت شده با آنر مجیک V2 چه فکر می‌کنید؟ با توجه به افزایش محبوبیت گوشی‌های تاشو در سال‌های اخیر، شما محصولات کدام شرکت را به سایرین ترجیح می‌دهید؟جدیدترین‌ اخبار

Honor-x50i-gsm-ir
مشخصات فنی کامل میان‌رده جدید آنر لو رفت

آنر به زودی از یک گوشی میان‌رده به نام آنر X60i رونمایی خواهد کرد که حالا مشخصات فنی آن فاش شده است.

بیشتر بخوانید
خبری ناامید کننده برای کسانی که در انتظار آیفون ۱۷ هستند

در روزهای اخیر خبری داشتیم مبنی بر اینکه آیفون ۱۷ از تراشه فوق‌العاده ۲ نانومتری شرکت TSMC استفاده خواهد کرد که قدرت بسیار بیشتری را همراه با مصرف بسیار کمتر به ارمغان می‌آورد. حالا افشاگری معتبر این خبر را رد کرده است.

بیشتر بخوانید
شرکت HMD قصد دارد دو گوشی کاملا جدید را رونمایی کند

گوشی‌های کرِست و کرِست مکس دو گوشی هستند که گفته می‌شود به هیچ عنوان ربطی مدل‌هایی مانند پالس از این شرکت ندارند که فقط تغییر نام داده شده باشند؛ بلکه دو گوشی قدرتمند با ویژگی‌های قابل توجه و متفاوت هستند.

بیشتر بخوانید