خانهاخبار
رابط کاربری ایرپادز پرو ۲ یک ویژگی جالب دارد

رابط کاربری ایرپادز پرو ۲ یک ویژگی جالب دارد

اگر یک ایرپادز پرو نسل دوم داشته باشید که روی کیس شارژ آن را با استیکر یا جمله‌ای خاص شخصی سازی کرده‌اید، حالا این تصویر بر روی رابط کاربری آیفون نیز به نمایش درمی‌آید.
۳ مهر ۱۴۰۱

مشتریانی که جمله یا استیکر خاصی را روی قاب شارژ نسل دوم ایرپادز پرو خود به صورت سفارشی حک کرده باشند، اکنون پس از اتصال ایرپادز پرو خود به آیفون در iOS، مشاهده می‌کنند که این تصویر روی آیفون آنها هم نشان داده می‌شود.

image

 

همانطور که می‌دانید اپل به مشتریان این امکان را می‌دهد که قاب شارژ ایرپادز خود را به یک جمله یا ایموجی و یا مموجی مزین و شخصی سازی کنید. حالا برخلاف قبل با عرضه نسل دوم ایرپادز پرو، مشخص شده که این تصویر در زمان اتصال ایرپادز پرو به آیفون، بر روی تصویر کیس شارژ آن در رابط کاربری مربوط به ایرپادز قابل مشاهده است.

نسل دوم ایرپادز پرو از دیروز شروع به ارسال به مشتریان شده است؛ ایرپادز پرو جدید دارای ویژگی حذف نویز فعال بهتر، تراشه جدید H2، و یک کیس شارژ به روز شده با ادغام عمیق‌تر قابلیت Find My، یک اسپیکر روی آن و یک حلقه برای آویزان کردن از وسایلی مانند دسته کلید است.جدیدترین‌ اخبار

اپل با بیشترین رشد فروش، پیشتاز در بازار جهانی رایانه بوده است

بر اساس داده‌های آماری چندین شرکت معتبر در همین زمینه، اپل با ۲۱ درصد فروش بیشتر نسبت به مدت مشابه سال قبل، بیشترین رشد را در فروش مک‌های خود داشته که در بازاری که دایم در حال نوسان است، نکته بسیار مثبتی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید
Xiaomi-14-pro-gsm-ir
شیائومی ۱۵ پرو به سنسور تله‌فوتو پریسکوپی مجهز خواهد شد

شیائومی احتمالا پرچمدار موردانتظار خود را به سنسور پریسکوپی مجهز خواهد کرد که از زوم اپتیکال ۵ برابری پشتیبانی می‌کند.

بیشتر بخوانید
Xiaomi-redmi-k70-ultra-gsm-ir
شیائومی طراحی ردمی K70 اولترا را به نمایش گذاشت

نسخه اولترا سری ردمی K70 با زبان طراحی مشابه مدل‌های استاندارد و پرو همراه خواهد شد و تنها تغییرات ظاهری جزئی خواهد داشت.  

بیشتر بخوانید