خانهاخبار
گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد 3 موفق به دریافت امتیاز ۱۲۴ از DxOMark شد

گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد 3 موفق به دریافت امتیاز ۱۲۴ از DxOMark شد

DxOMark که همگی آن را می‌شناسند؛ به تازگی امتیاز خود از دوربین گوشی تاشو گلکسی زد فولد 3 را منتشر کرده و دوربین این گوشی موفق به دریافت امتیاز ۱۲۴ شده است.
۵ آذر ۱۴۰۰

جدیدترین گوشی که توسط DxOMark مورد بررسی قرار گرفته؛ همان گوشی تاشو سه ماهه شرکت سامسونگ یا گلکسی زد فولد 3 است که موفق شده تا امتیاز قابل تحسین ۱۲۴ را کسب کند. دوربین سه گانه ۱۲ مگاییکسلی این گوشی، آن را در مقام بیست و چهارم این بنچمارک عکاسی و جلوتر از سامسونگ گلکسی اس 21 الترا قرار داده که حداقل روی کاغذ، از دوربین بهتری برخوردار است.

image

 

در بررسی دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد 3 که توسط DxOMark‌ صورت گرفته است؛ به این امر اشاره شده که عکس‌ها و ویدیو‌های گرفته شده با آن، نویز کمتری نسبت به تصاویر و ویدیو‌های گلکسی اس 21 الترا دارند. مشکل فوکوس خودکار نیز در این گوشی تاشو دیده نمی‌شود و به گفته DxOMark، عملکرد آن در رندر کردن رنگ‌ها، حفظ تکسچر‌ها و نوردهی در زمان روز یا شب نیز بهتر است.

در نهایت، DxO به مشکلاتی چون از فوکوس خارج شدن گوشه‌های عکس، سطح پایین جزئیات در شرایط نوری نامناسب و همچنین نویز بسیار زیاد در ویدیو‌های گرفته شده با نور کم اشاره می‌کند. درباره امتیاز کسب شده توسط دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد 3 چه می‌اندیشید؟ آیا به نظرتان واقعا دوربین ۱۲ مگاپیکسلی این گوشی بهتر از گلکسی اس 21 الترا است؟جدیدترین‌ اخبار

Samsung-galaxy-z-fold-6-gsm-ir
گلکسی زد فولد ۶ اولترا احتمالاً تنها برای دو بازار کلیدی عرضه می‌شود

سامسونگ در حال توسعه مدل اولترا گلکسی زد فولد ۶ است که احتمالاً برای بازارهای کره جنوبی و چین در دسترس قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید
Huawei-pura-70-ultra-gsm-ir
سری پرچمدار جدید هواوی فروش بسیار موفقی داشته است

حجم عرضه سری هواوی Pura 70 در مقایسه با سری P60 حدود ۱۲۵ درصد بیشتر شده است!

بیشتر بخوانید
ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید