خانهاخبار
موبایل رول‌شونده ال‌جی اوایل 2021 با پنلی از BOE معرفی می‌شود

موبایل رول‌شونده ال‌جی اوایل 2021 با پنلی از BOE معرفی می‌شود

بر اساس گزارشی که از کره جنوبی به دست آمده است، ظاهرا ال‌جی در حال کار روی اولین موبایل رول‌شونده بازار است که احتمالا در اوایل سال 2021 عرضه خواهد شد.
۱۳۹۹/۴/۱۳

با وجود این که ال‌جی تاکنون به بازار تلفن‌های هوشمند تاشو ورود نکرده است، اما از تابستان سال گذشته شایعاتی درباره فعالیت این شرکت به منظور تولید موبایلی با نمایشگر رول‌شونده به گوش می‌رسید. حالا بر اساس گزارشی که از کره جنوبی به دست آمده، به نظر می‌رسد که ال‌جی می‌خواهد در اوایل سال ۲۰۲۱ اولین موبایل رول‌شونده خود را در پروژه‌ای تحت عنوان Project B معرفی کند.

نکته جالب این است که در گزارش مذکور گفته شده سازنده صفحه نمایش این دستگاه خود ال‌جی نیست و در عوض شرکت BOE مسئولیت تولید پنل‌ها را برعهده خواهد داشت. تولید پروتوتایپ محصول مذکور از همین حالا در کارخانه ال‌جی آغاز شده و تاکنون ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ پروتوتایپ ساخته شده است. معمولا ابتدا سه تا چهار سری از تولید پروتوتایپ‌ها انجام می‌شود تا شرکت‌ها تولید محصول نهایی را آغاز کنند.

پروژه B قصد دارد ال‌جی را به بازیگری مهم در بازار تلفن‌های تاشو تبدیل کند. این اتفاق در شرایطی می‌افتد که این شرکت در طول ۲۰ فصل مالی گذشته همواره زیانده بوده است. علاوه بر پروژه B، گفته می‌شود که ال‌جی می‌خواهد در نیمه نخست سال ۲۰۲۱ یک پرچمدار عادی هم به بازار بفرستد. اسم رمز این دستگاه Rainbow است. اما پیش از ورود به سال ۲۰۲۱، ابتدا باید منتظر تلفن هوشمند بعدی این شرکت در نیمه دوم امسال باشیم که از اسم رمز Wing استفاده می‌کند اما فعلا اطلاعات خاصی از آن در دسترس نیست.

image

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)