خانهاخبار
موج آندرویدارهای موتورولا در سال 2010

موج آندرویدارهای موتورولا در سال 2010

گروه خبری GSM: موتورولا امسال 20 تا 30 گوشی مجهز به آندروید به بازار می‌فرستد...
۱ بهمن ۱۳۸۸

گروه خبری GSM: کمپانی موتورولا پس از عرضه موفقت‌آمیز گوشی مجهز به آندروید Droid، اعلام کرده است که قصد دارد همین امسال چیزی حدود 20 تا 30 گوشی تلفن همراه آندرویددار دیگر را به جهان معرفی و به جهان عرضه کند. این تعداد، ورژن‌های مختلف برخی از این گوشی‌ها را نیز شامل می‌شود. به عبات دیگر شاید امسال شاهد عرضه 10 مدل گوشی آندرویددار جدید از موتورولا باشیم، که با وجود ورژن‌های متعدد آنها که برای بازارهای متفاوت بیرون می‌آیند. مجموعا 20 الی 30 مدل گوشی آندرویددار از این کمپانی را به چشم خواهیم دید؛ به عنوان مثال 10 گوشی برای آمریکای شمالی، 10 گوشی برای اروپا و 10 گوشی برای بازار آسیا.  

گروه خبری GSM: کمپانی موتورولا پس از عرضه موفقت‌آمیز گوشی مجهز به آندروید Droid، اعلام کرده است که قصد دارد همین امسال چیزی حدود 20 تا 30 گوشی تلفن همراه آندرویددار دیگر را به جهان معرفی و به جهان عرضه کند. این تعداد، ورژن‌های مختلف برخی از این گوشی‌ها را نیز شامل می‌شود. به عبات دیگر شاید امسال شاهد عرضه 10 مدل گوشی آندرویددار جدید از موتورولا باشیم، که با وجود ورژن‌های متعدد آنها که برای بازارهای متفاوت بیرون می‌آیند. مجموعا 20 الی 30 مدل گوشی آندرویددار از این کمپانی را به چشم خواهیم دید؛ به عنوان مثال 10 گوشی برای آمریکای شمالی، 10 گوشی برای اروپا و 10 گوشی برای بازار آسیا.  جدیدترین‌ اخبار

ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بازی‌های اپیک به زودی روی آیفون‌های اروپا می‌آید

زور اپل به اتحادیه اروپا نرسید و بعد از مدت‌ها درگیری حقوقی فروشگاه اپیک گیمز در اروپا روی iOS منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید