خانهاخبار

سری گلکسی نوت 20 مدل الترا نخواهد …

سری گلکسی نوت 20 مدل الترا نخواهد داشت

بر اساس جدیدترین شایعات، گفته شده که گلکسی نوت 20 برخلاف سری گلکسی اس 20 مدل الترا نخواهد داشت، اما همچنان در دو مدل راهی بازار می‌شود.

۱۳۹۹/۲/۲۳

گلکسی اس ۲۰ الترا گران‌قیمت‌ترین محصول خانواده گلکسی اس ۲۰ است که از دوربینی با لنز اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی استفاده می‌کند. برخی از گزارش‌ها حاکی از آن است که علی‌رغم قیمت بالای این مدل، در برخی بازارها پرفروش‌ترین دستگاه از میان سری گلکسی اس ۲۰ همین مدل الترا است. با این حال، طبق شایعات جدید به نظر می‌رسد که مدل الترا به سری گلکسی نوت ۲۰ منتقل نخواهد شد.

راس یانگ، مدیرعامل و موسس شرکت DSCC، در توئیت جدیدی مدعی شده که گلکسی نوت ۲۰ الترایی در کار نخواهد بود. او می‌گوید سامسونگ امسال هم مثل پارسال در کنار مدل استاندارد نوت یک مدل پلاس عرضه می‌کند. اگر این اطلاعات صحیح باشد، مدل پلاس گلکسی نوت ۲۰ باید از گلکسی اس ۲۰ الترا ارزان‌تر قیمت‌گذاری شود.

با وجود این که هنوز صحبتی از مشخصات فنی مدل‌های سری گلکسی نوت ۲۰ به میان نیامده، ولی آقای یانگ در توئیت دیگری گفت که گلکسی نوت ۲۰ پلاس نمایشگری ۶.۸۷ اینچی با رزولوشن ۳۰۹۶ در ۱۴۴۴ پیکسل خواهد داشت و از نسبت تصویر ۱۹.۳:۹ استفاده خواهد کرد. این گوشی نوعی از نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی را ارائه می‌کند که به افزایش عمر باتری منجر می‌شود.

انتظار می‌رود که خانواده گلکسی نوت ۲۰ در مراسمی در ماه اوت معرفی شود. قبلا گفته بودیم که این سری احتمالا از چیپست اگزینوس ۹۹۲ برخوردار می‌شود که با لیتوگرافی ۶ نانومتری ساخته خواهد شد و قوی‌تر از اسنپدراگون ۸۶۵ است.

image