خانهاخبار
پیام‌رسان Fring برای هوشمندهای نوکیا

پیام‌رسان Fring برای هوشمندهای نوکیا

گروه خبری GSM: با این‌ نرم‌افزار کاربران برخی گوشی‌های نوکیا می‌توانند مکالمه تصویری هم انجام دهند...
۴ آذر ۱۳۸۸

گروه خبری GSM: Fring، نام برنامه‌ای کاربردی است که کاربران گوشی‌های تلفن همراه با بهره‌گیری از آن مجموعه‌ای از سرویس‌های Skype، ICQ، Facebook و سایر سرویس‌های سایت‌های اجتماعی را در گوشی‌هایشان با خود همراه می‌کنند. کاربران از این پس علاوه بر چت و مکالمه صوتی با این برنامه می‌توانند با دوستان خود از طریق Skype مکالمه تصویری نیز داشته باشند. گوشی‌های مجهز به آندروید هم این برنامه را پشتیبانی می‌کنند. اما متاسفانه قابلیت جدید آن( مکالمه تصویری از طریق Skype)صرفا برای تعداد محدودی از گوشی‌های هوشمند امکانپذیر است، که البته همه این گوشی‌ها از خانواده هوشمندهای کمپانی نوکیا هستند. این گوشی‌ها عبارتند از: Nokia X6، N97، N97 mini، N85 8 گیگابایتی، N82، N85 و 5800.  

گروه خبری GSM: Fring، نام برنامه‌ای کاربردی است که کاربران گوشی‌های تلفن همراه با بهره‌گیری از آن مجموعه‌ای از سرویس‌های Skype، ICQ، Facebook و سایر سرویس‌های سایت‌های اجتماعی را در گوشی‌هایشان با خود همراه می‌کنند. کاربران از این پس علاوه بر چت و مکالمه صوتی با این برنامه می‌توانند با دوستان خود از طریق Skype مکالمه تصویری نیز داشته باشند. گوشی‌های مجهز به آندروید هم این برنامه را پشتیبانی می‌کنند. اما متاسفانه قابلیت جدید آن( مکالمه تصویری از طریق Skype)صرفا برای تعداد محدودی از گوشی‌های هوشمند امکانپذیر است، که البته همه این گوشی‌ها از خانواده هوشمندهای کمپانی نوکیا هستند. این گوشی‌ها عبارتند از: Nokia X6، N97، N97 mini، N85 8 گیگابایتی، N82، N85 و 5800.  جدیدترین‌ اخبار

Honor-x50i-gsm-ir
مشخصات فنی کامل میان‌رده جدید آنر لو رفت

آنر به زودی از یک گوشی میان‌رده به نام آنر X60i رونمایی خواهد کرد که حالا مشخصات فنی آن فاش شده است.

بیشتر بخوانید
خبری ناامید کننده برای کسانی که در انتظار آیفون ۱۷ هستند

در روزهای اخیر خبری داشتیم مبنی بر اینکه آیفون ۱۷ از تراشه فوق‌العاده ۲ نانومتری شرکت TSMC استفاده خواهد کرد که قدرت بسیار بیشتری را همراه با مصرف بسیار کمتر به ارمغان می‌آورد. حالا افشاگری معتبر این خبر رد کرده است.

بیشتر بخوانید
شرکت HMD قصد دارد دو گوشی کاملا جدید را رونمایی کند

گوشی‌های کرِست و کرِست مکس دو گوشی هستند که گفته می‌شود به هیچ عنوان ربطی مدل‌هایی مانند پالس از این شرکت ندارند که فقط تغییر نام داده شده باشند؛ بلکه دو گوشی قدرتمند با ویژگی‌های قابل توجه و متفاوت هستند.

بیشتر بخوانید