خانهاخبار
Google One سرویس ابری جدید گوگل

Google One سرویس ابری جدید گوگل

گوگل وان سرویس ذخیره‌سازی جدید شرکت گوگل است که هدف آن ارائه خدمات ساده‌تر و یکپارچه‌تر با قیمتی ارزان‌تر نسبت به قبل است.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
image

گوگل سرویس ابری جدیدی به نام Google One را معرفی کرده است که به کاربران فضای ذخیره‌سازی ابری برای ذخیره کردن و به اشتراک‌گذاری فایل‌ها می‌دهد؛ که بزرگ‌ترین مزیت آن قیمت‌های مناسب حق اشتراک و طرح‌های عضویت خانوادگی است.

با آغاز به کار این سرویس، تمامی کاربران گوگل از 15 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی در «گوگل وان» برخوردار می‏‌شوند. ولی افرادی که نیاز به فضای بیشتری در این سرویس دارند باید به صورت ماهیانه مبلغی را به عنوان آبونمان پرداخت نمایند.

هزینه اشتراک در Google One به شرح زیر است:

  • 15 گیگابایت: رایگان
  • 100 گیگابایت: 2 دلار در ماه
  • 200 گیگابایت: 3 دلار در ماه
  • 2 ترابایت: 10 دلار در ماه
  • 10 ترابایت: 100 دلار در ماه
  • 20 ترابایت: 200 دلار در ماه
  • 30 ترابایت: 30 دلار در ماه

کاربرانی که مشترک «گوگل وان» شوند، پیشنهاداتی مثل دسترسی سریع به پشتیبانی محصولات و خدمات گوگل، اعتبار گوگل پلی، تخفیف رزرو هتل و مواردی از این دست را دریافت می‌کنند.

این سرویس ابتدا برای کاربران کشور آمریکا در دسترس قرار خواهد گرفت و سپس برای کاربران سایر کشورها فعال می‏‌شود. همچنین افرادی که در حال حاضر از سرویس پول «گوگل درایو» استفاده می‌کنند، به مرور به Google One منتقل می‏‌شوند.

image

برچسب‌ها:جدیدترین‌ اخبار

Huawei-pura-70-ultra-gsm-ir
سری پرچمدار جدید هواوی فروش بسیار موفقی داشته است

حجم عرضه سری هواوی Pura 70 در مقایسه با سری P60 حدود ۱۲۵ درصد بیشتر شده است!

بیشتر بخوانید
ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید