خانهاخبار
قابلیت جدید اینستاگرام؛ ارسال عکس و ویدئو در پاسخ به پیغام‌های خصوصی

قابلیت جدید اینستاگرام؛ ارسال عکس و ویدئو در پاسخ به پیغام‌های خصوصی

در آپدیت 10.34 اینستاگرام، امکان ارسال عکس و ویدئو در دایرکت مسیج فعال شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۹

اینستاگرام در آخرین آپدیت خود به کاربران این امکان را داده است تا با ارسال عکس و ویدئو به دایرکت مسیج‌ها پاسخ بدهند. چندی پیش این ویژگی برای پاسخ به استوری‌ها نیز فعال شده بود.

هنگامی که دایرکت مسیج خود را باز می‌کنید، مقابل اسم هر کاربری آیکون دوربین را می‌بینید که با ضربه زدن روی آن، دوربین فعال می‌شود و می‌توانید تصویری ارسال کنید. هم‌چنین اگر وارد مسیج‌های یک فرد شوید، کنار کادر نوشتن پیغام، آیکون دوربین را می‌بینید که از این طریق نیز می‌توانید عکس و ویدئوی خود را ارسال کنید. اما اگر دوست‌تان برای شما تصویری را به اشتراک گذاشته باشد، کلمه پاسخ (Reply) را به همراه آیکون دوربین در پایین سمت راست آن می‌بینید. کافی است روی این کلمه ضربه بزنید تا دوربین فعال شود و واکنش خود را با ارسال تصویری به دوست خود نشان دهید. اینستاگرام تصویری را که به آن پاسخ داده‌اید را هم‌چون استیکری به تصویری که شما برای پاسخ می‌فرستید، می‌چسباند.

با ضربه زدن روی آن تصویر، تصویر بزرگ می‌شود و نیمی از صفحه را در بر می‌گیرید و در نیمه‌ی دیگر تصویر شما قرار می‌گیرد. با استفاده از ویژگی تقسیم صفحه (spilt-screen) می‌توانید تصاویر جذاب‌تر و بامزه‌تری بسازید و برای دوست‌تان بفرستید.

image

قابلیت‌های جدید دایرکت مسیج در نسخه ۱۰.۳۴ اینستاگرام عرضه شده است که هر دو کاربران اندروید و ios با بروزرسانی اپلیکیشن می‌تواند از آن استفاده کنند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (1 نظر)

saeed666

۱۳۹۶/۵/۲۹
اینستگرام هم برا خودش شده یه پا تلگرام خخخخخ