خانهاخبار

تماشا کنید: سامسونگ و جدیدترین وید…

تماشا کنید: سامسونگ و جدیدترین ویدئو برای تمسخر اپل!

انتشار ویدئوهای تبلیغاتی که، در کنار تبلیغ یک محصول، محصولات شرکت رقیب را هم هدف قرار می‌دهند در دنیای تکنولوژی چیز تازه‌ای نیست. سامسونگ نیز اخیرا برای تبلیغ ویژگی Wireless Charging ویدئویی منتشر کرده که، در کنار تبلیغ این ویژگی، آیفون را هم هدف قرار داده است. پیشنهاد می‌کنم تماشای این ویدئو را از دست ندهید.

۱۳۹۴/۶/۲۳

دو روز پس از مراسم اپل و معرفی آیفون‌های جدید این شرکت، سامسونگ اولین تبلیغ تلویزیونی برای تمسخر گوشی‌های آن شرکت را منتشر کرد. این تبلیغ با هدف نشان دادن قابلیت Wireless Charging در گوشی‌های گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس۶ اج پلاس ساخته شده است و از طرف دیگر آیفون ۶ پلاس اپل هم نشان داده می‌شود که از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند.

شرکت سامسونگ و البته شرکت سونی طی کنفرانس اخیر اپل این شرکت کوپرتینویی را در توییتر مورد تمسخر قرار داده بودند، اما این اولین تبلیغ ویدئویی است که پس از مراسم اپل می‌بینیم.

در این تبلیغ ویدئویی مشاهده می‌کنیم که گوشی‌های سامسونگ بارها روی پد شارژ وایرلس قرار داده می‌شوند و به‌سرعت شروع می‌کنند به شارژ شدن، اما یک آیفون ۶ پلاس هم می‌بینیم که شارژ ندارد و روی نمایشگرش هم اشاره شده که کابل شارژر لازم است.

در پایان تبلیغ نیز جمله «It's not a phone, It's a Galaxy» را می‌بینیم که احتمالا با هدف تمسخر کمپین تبلیغاتی اپل به نام «If it's not an iPhone, it's not an iPhone» نوشته شده است.

 

نظر شما درباره این نوع تبلیغات چیست؟ آیا این تبلیغات ممکن است برای شرکت سامسونگ سودآور باشد یا خیر؟

 

منبع: Cult of Android