خانهاخبار

عکس های گلکسی اس ۶ اکتیو لو رفت

عکس های گلکسی اس ۶ اکتیو لو رفت

جی اس ام: سامسونگ گلکسی اس ۶ را می توان به جرات زیباترین گوشی که سامسونگ تا به امروز ساخته نامید. اما زیبایی هم قیمتی دارد، برای اس ۶ طراحی زیبا و با کیفیت، به قیمت از بین رفتن ویژگی ضد آب، باتری قابل تعویض و نبود درگاه مایکرو اس دی تمام شد. اکنون زمانی است که نیاز به سری اکتیو اس ۶ بیشتر از سال گذشته مخصوصا در زمینه ضدآب بودن احساس می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۳

جی اس ام: سامسونگ گلکسی اس ۶ را می توان به جرات زیباترین گوشی که سامسونگ تا به امروز ساخته نامید. اما زیبایی هم قیمتی دارد، برای اس ۶ طراحی زیبا و با کیفیت، به قیمت از بین رفتن ویژگی ضد آب، باتری قابل تعویض و نبود درگاه مایکرو اس دی تمام شد.

 

image

 

اکنون زمانی است که نیاز به سری اکتیو اس ۶ بیشتر از سال گذشته مخصوصا در زمینه ضدآب بودن احساس می شود. همانطوری که مشاهده می کنید در تصویر زیر، سامسونگ گلکسی اس ۶ اکتیو را برای جنگیدن در شرایط مختلف ساخته است. 

 

image

 

این تصویر که توسط وبسایت GSMArena منتشر شده است، این گوشی را نشان می دهد که برای اوپراتور AT&T ساخته شده و عبارت Galaxy S6 Active هم در پشت آن حک شده است. همچنین گفته شده اس ۶ اکتیو باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری دارد. دیگر تغییر نسخه اکتیو با معمولی، عدم وجود سنسور اثر انگشت است. به جز این موارد، دیگر مشخصات فنی اس ۶ اکتیو با اس ۶ معمولی یکی است و تفاوتی ندارند. متاسفانه هنوز زمان معرفی این گوشی مشخص نیست اما احتمالا به زودی معرفی می شود. شما درباره گوشی های سری اکتیو سامسونگ چه فکر می کنید ؟

 

منبع: TheVerge