خانهاخبار
عکس‌های احتمالی از آیپد ایر ۲

عکس‌های احتمالی از آیپد ایر ۲

جی اس ام: در کنار خبرها و شایعاتی که این روزها از آیفون ۶ منتشر می‌شود، کم کم خبرهایی نیز از آیپد ایر جدید به چشم می‌خورد. یک سایت چینی با انتشار عکس‌هایی مدعی شده که قاب فلزی پشت آیپد ایر ۲ را در اختیار دارد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۳

جی اس ام: در کنار خبرها و شایعاتی که این روزها از آیفون ۶ منتشر می‌شود، کم کم خبرهایی نیز از آیپد ایر جدید به چشم می‌خورد. یک سایت چینی با انتشار عکس‌هایی مدعی شده که قاب فلزی پشت آیپد ایر ۲ را در اختیار دارد. چیزی که در این عکس‌ها بیشتر از همه خودنمایی می‌کند عوض شدن جای میکروفن آیپد از بالای آن به کنار دوربین است. همچنین طراحی قسمت اسپیکرهای آن نیز دستخوش تغییراتی شده است. پیش از این نیز شنیده بودیم که آیپد ایر ۲ با سنسور تشخیص اثر انگشت یا تاچ آی دی که در آیفون 5s وجود دارد عرضه خواهد شد. از عکس‌های منتشر شده درباره قطر آیپد ایر ۲ نمی‌توان اظهار نظری کرد اما در گذشته شایعه شده بود که قطر آن نیز نسبت به آیپد ایر کاهش خواهد داشت.
پیش بینی می‌شود آیپد ایر ۲ در پایان سه ماهه سوم سال جاری میلادی با پردازنده A8، سنسور تاچ آی دی و دوربین ۸ مگاپیکسلی معرفی شود.
 

image

 

image

 

image

 جدیدترین‌ اخبار

ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بازی‌های اپیک به زودی روی آیفون‌های اروپا می‌آید

زور اپل به اتحادیه اروپا نرسید و بعد از مدت‌ها درگیری حقوقی فروشگاه اپیک گیمز در اروپا روی iOS منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید