خانهاخبار

عکس‌های گوشی X Phone را ببینید

عکس‌های گوشی X Phone را ببینید

۱۳۹۲/۲/۱۳

شایعات در مورد گوشی گوگل و موتورولا با نام  Xphone هر روز بیشتر می‌شود، اینبار یک عکس از این گوشی به بیرون درز کرده است، می‌توانید منبع عکس را حدس بزنید؟ باز هم EvLeaks، این منبع به انتشار عکس‌های گوشی‌هایی که هنوز معرفی نشده‌اند مشهور است و در اغلب موارد این عکس‌ها همان‌هایی هستند که قرار است معرفی شوند.

 

به گزارش اینبار EvLeaks به سراغ موتورولا Xphone رفته است و عکسی از قاب پشتی و جلویی این گوشی را منتشر کرده است، منابع مختلف ادعا می‌کنند که این عکس‌ها به طور قطع همان گوشی موتورولا و گوگل هستند. متاسفانه گوشی در یک قاب قرار گرفته است و باعث شده تا بسیاری از جزئیات را نتوان مشاهده کرد. اما در مورد قسمت پشتی گوشی، منبع خبر می‌گوید که عکسی که از قسمت پشت گوشی گرفته شده قاب نیست بلکه بدنه خود گوشی است.

 

همجنین منابع می‌گویند که آن آرم M در بالای گوشی تنها برای این است که در حال حاضر مشخص شود گوشی متعلق به موتورولا است و در طراحی نهایی حرف M شاید در این قسمت نباشد.

 

در مورد زمان ارائه گوشی اختلاف نظرها زیاد است اما بیشتر منابع می‌گویند ارائه این گوشی مرداد خواهد بود، مشخصات احتمالی گوشی از این قرار است:

 

رم 2 گیگابایتی، حافظه داخلی 32 گیگابایتی، صفحه نمایش با کیفیت 720p و یا 1080p با اندازه 4.7 اینچ.

 

image

 

image