خانهاخبار

عکسی که گفته می‌شود Galaxy Note II…

عکسی که گفته می‌شود Galaxy Note II است

۱۳۹۱/۵/۲۴

همانطور که می‌دانید به زمان معرفی گلکسی نوت 2 نزدیک می‌شویم و طبیعی به نظر می‌رسد که شایعات و خبرها در مورد این گوشی به اوج خود برسد.

 

به گزارش جی اس ام، سایت GSMArena عکسی را منتشر کرده است که ادعا می‌کند یک عکس رسمی از این گوشی است که به بیرون درز کرده است.

 

image

 

به نظر می‌رسد که این عکس معتبرتر از عکس‌های قبلی باشد اما تا سامسونگ به طور رسمی گوشی را معرفی نکند نمی‌توان به این گونه عکس‌ها اعتماد زیادی کرد.

 

در این سایت این عکس جدید به همراه مشخصات تکراری که در قبل نیز به آن‌ها اشاره کرده‌ایم معرفی شده است مانند: صفحه نمایش 5.5 اینچی با کیفیت 1280 x 800 و ...

 

همانطور که در این عکس مشاهده می‌کنید این عکس که گفته می‌شود مربوط به نوت 2 است شباهت‌های بسیاری به گلکسی اس 3 وجود دارد اما دکمه‌ی خانه که در قسمت پایین و وسط گوشی قرار دارد نسبت به گلکسی اس 3 کشیده‌تر شده است.

 

قبلتر نیز در اخبارها به شما گفته‌ایم که سامسونگ اعلام کرده‌است در 29 آگوست ( 8 شهریور ) در مراسمی که قبل از نمایشگاه IFA برگزار خواهد شد این گوشی را معرفی خواهد کرد.

 

ضمنا این سایت اعلام کرده است که بروزرسانی آب نبات ژله‌ای برای نوت 2 در حال آماده شدن است بنابراین نوت 2 با نسخه‌ی بستنی حصیری عرضه خواهد شد.