زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
6 اردیبهشت 1399 ساعت 13:03
9 نظر

 

آموزش دریافت بسته اینترنت نامحدود ایرانسل و همراه اول

یکی از بسته‌های محبوب اینترنت همراه در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول، بسته‌ی اینترنت نامحدود است. در این پست به روش فعالسازی این دو بسته‌ی اینترنت پرداخته‌ایم.

روش فعالسازی بسته‌ی اینترنت نامحدود ایرانسل

در اپراتور ایرانسل، شش بسته‌ی اینترنت نامحدود را می‌بینیم که به صورت ساعتی، روزانه،‌ هفتگی و ماهانه در دسترس است. ذکر این نکته ضروری است که این بسته‌ها دارای حد مصرف منصفانه است. بر اساس آستانه مصرف منصفانه، شما می توانید از حداکثر میزان حجم برای بسته‌های نامحدود استفاده کنید. این میزان برای بسته ۱ساعته نامحدود ۲۰ گیگابایت، برای بسته ۲ ساعته نامحدود ۴۰ گیگابایت و برای بسته ۳ساعته نامحدود ۶۰ گیگابایت است. همچنین برای بسته یکروزه نامحدود ۲۵ گیگابایت، برای بسته هفتگی نامحدود ۵۰ گیگابایت و برای بسته ۳۰روزه نامحدود ۱۵۰ گیگابایت است.

 

روش فعالسازی بسته اینترنت نامحدود همراه اول

همراه اول نیز ۶ بسته‌ی اینترنت نامحدود در نظر گرفته است. بسته‌های اینترنت نامحدود همراه اول به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در دسترس مشترکین این اپراتور قرار گرفته است. همچنین حد مصرف منصفانه نیز در این اپراتور در نظر گرفته شده که در کنار هر بسته مشاهده می‌کنید.

تمامی این بسته‌ها را می‌توانید علاوه بر خرید از طریق کد USSD، از طریق سایت‌ این اپراتورها و پنل مشترکین آن‌ها خریداری کنید. به نظر شما کدام یک از اپراتورها، بسته‌های اینترنت نامحدود بهتری را ارائه می‌دهد؟
 
نظرات کاربران

در حال بارگذاری