زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
25 تیر 1397 ساعت 11:00
13 نظر

 

نسخه جدید اپلیکیشن جی‌‌اس‌ام منتشر شد

نسخه 2.0 اپلیکیشن جی‌اس‌ام برای گوشی‌های اندرویدی منتشر شد. در این نسخه بخش‌های جدیدی به اپلیکیشن اضافه شده و سرعت آن بهبود یافته است. پشتیبانی بهتر از اندروید 8 و رفع اشکالات جزئی از دیگر تغییرات این نسخه جدید است.

خوشحالیم که پس از ماه‌ها نسخه 2.0 اپلیکیشن جی‌اس‌ام را برای گوشی‌های اندرویدی منتشر می‏کنیم؛ تا مخاطبان همیشگی جی‌اس‌ام بتوانند بهتر و راحت‌تر از قبل اخبار دنیای موبایل و خودرو را روی گوشی‌های هوشمند خود دنبال کنند.

از این پس، در نسخه 2.0 اپلیکیشن جی‌اس‌ام، می‌توانید علاوه بر مطالعه اخبار و بررسی تخصصی گوشی‌های هوشمند به خبرهای دنیای خودرو نیز دسترسی داشته باشید. در منو اپلیکیشن، بخشی به نام خودرو اضافه شده است که تمامی اخبار و حواشی مربوط به بازار خودرو ایران و جهان را در اختیار شما می‎گذارد و شما را از جدیدترین شرایط فروش خودروها داخل کشور مطلع می‎سازد.

اخبار برندها، بخش جدید دیگر اپلیکیشن جی‌اس‌ام است که به طرفداران برندهای بزرگ گوشی‌های هوشمند امکان می‌دهد به صورت مجاز خبرها و اتفاقات مربوط به برند مورد علاقه خود را دنبال کنند.

در نسخه 2.0 اپلیکیشن جی‌اس‌ام می‌توانید مستقیما به راهنمای خرید گوشی‌ و خودرو دسترسی داشته باشید و جدیدترین برنامه‌ها و بازی‌های معرفی شده در جی‌اس‌ام را روی گوشی خود نصب کنید.

اضافه شدن حالت دارک مد امکان جدید دیگری است که باعث می‎شود زمان استفاده از اپلیکیشن در تاریکی، چشم شما اذیت نشود و راحت‌تر بتوانید خبرها را مطالعه کنید.

نسخه جدید اپلیکیشن جی‌اس‌ام، اکنون از نسخه 8 سیستم عامل اندروید نیز پشتیبانی می‌کند و با گوشی‌های جدید کاملا سازگار است. سایر امکانات و ویژگی‌های جدید اپلیکیشن جی‌اس‌ام به شرح زیر است:

  • تغییر لوگو و بهبود ظاهر اپلیکیشن
  • افزایش سرعت و بهبود عملکرد
  • به‌روزرسانی پوسته‌ها
  • امکان خرید مستقیم مجلات کالایاب
  • دسترسی سریع به شبکه‌های اجتماعی جی‌اس‌ام
  • به اشتراک‌گذاری سریع مطالب در شبکه‌های اجتماعی
  • رفع اشکالات و باگ‌های جزئی

برای عملکرد بهتر اپلیکیشن، توصیه می‌کنیم نسخه قدیمی آن را پاک کرده و نسخه جدید (2.0) را از لینک زیر دریافت کنید.  25 تیر 1397
13 نظر
4.00
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری