زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
29 خرداد 1397 ساعت 16:15
31 نظر

 

مقایسه دوربین Xperia XZ2 Premium با Galaxy S9 Plus و iPhone X

در ادامه این مطلب مقایسه دوربین اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم را با گلکسی اس 9 پلاس و آیفون 10 می‌بنید. به نظر شما کدام یک دوربین بهتری دارد؟

اگر بخواهیم نام پرچمداران سه شرکت، که از نظر دوربین کیفیت بهتری دارند را نام ببریم، قطعا بسیاری به اپل، سامسونگ و سونی اشاره می‌کنند؛ شرکت‌هایی که در طول این سال‌ها همواره نشان داده‌اند محصولاتشان در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و تجربه‌ای عالی از عکاسی با موبایل را به کاربر ارائه می‌کنند.

Xperia XZ2 Premium جدیدترین پرچمدار شرکت سونی است که مجهز به دوربینی با لنز دوتایی و ساخته شده با فناوری‌های پیشرفته است. گوشی‌های سونی همیشه مدعی داشتن بهترین کیفیت عکس در بازار بوده‌اند؛ هر چند کار سختی در برابر پرچمداران سونی و سامسونگ و دیگر شرکت‌ها دارند.

هرچقدر هم که مشخصات دوربین گوشی‌ها روی کاغذ خوب باشد و مدیران شرکت سازنده از محصول خود تعریف کنند باز هم هیچ چیز به جز تجربه عملی، قدرت واقعی دستگاه را مشخص نمی‌کند.

در انتهای این مطلب ویدئو مقایسه اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم را با گلکسی اس 9 پلاس و آیفون 10 می‌بینید که از نظر کیفیت فیلم‌برداری و عکاسی در موقعیت‌های مخلتف با هم مقایسه شده‌اند.

این دو ویدئو را ببینید و به ما بگویید عملکرد دوربین کدام یک از این سه پرچمدار بهتر از بقیه است.

 

 نظرات کاربران

در حال بارگذاری