زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
17 بهمن 1395 ساعت 14:01
39 نظر

 

خبری از اندروید نوقا برای Galaxy S7 Edge در سه ماهه اول 2017 نیست

با وجود اینکه سامسونگ پیشتر قول داده بود تا در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷، به‌روزرسانی اندروید نوقا را برای گلکسی اس7 اج منتشر کند، اما ظاهرا این اتفاق با تاخیر روبرو خواهد بود.

انتشار با تاخیر اندروید نوقا برای Galaxy S7 Edge، نگرانی خاصی برای مسئولان سامسونگ ایجاد نکرده است. چرا که آنها در طول مراحل آماده شدن برای ارائه به‌روزرسانی، با مشکلاتی روبرو شدند و به همین دلیل، عرضه این آپدیت به آینده موکول شد.

یکی از اعضای ارشد وبسایت XDA با نام liquidguru توانست با مسئولان سامسونگ در این زمینه ارتباط برقرار و در مورد زمان ارائه اندروید نوقا برای گلکسی اس7 اج سوال کند. اما متاسفانه تاریخ دقیقی در جواب ایشان اعلام نشد. آنها ماه آوریل یا ژوئن را برای عرضه رسمی اندروید نوقا مناسب گلکسی اس7 اج انتخاب کرده‌اند که ظاهرا نباید به این تاریخ هم آنچنان خوشبین باشیم.

مدت زیادی از عرضه رسمی و جهانی اندروید نوقا گذشته و سامسونگ همچنان با ارائه نسخه اختصاصی برای دیوایس‌های خود دست و پنجه نرم می‌کند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که در ماه آوریل یا ژوئن، این اتفاق می‌افتد یا مجددا مسئولان سامسونگ زیر قول‌شان خواهند زد.   17 بهمن 1395
4726 بازدید
39 نظر
4.07
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری